Sayfa 497/690 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Öngörmüş adamlar KLGYO hiç bir haberi tınlamadı bile.. yönetim kurulu renkliymiş onu da öğrenmiş olduk.. ahh ahh borsada sadece vakit kaybediyoruz.. saçma sapan haberlerle yoruluyoruz.. beklemeye devam.. YTD
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Kiler GYO nun öngörülü yöneticileri mutlaka BDDK nın kararını öngörerek döviz pozisyonunu ayarlamıştır YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Öngörmüş adamlar KLGYO hiç bir haberi tınlamadı bile.. yönetim kurulu renkliymiş onu da öğrenmiş olduk.. ahh ahh borsada sadece vakit kaybediyoruz.. saçma sapan haberlerle yoruluyoruz.. beklemeye devam.. YTD
    sn Tahminci sabah borsa açılışta osmanlıdan 20.000 lot 1.09 a koydum, ışıktan da 15.000 adet 1.08 alış yazdım. Yaklaşık 1-2 saat içinde alış geldi ama sabahtan verdiğim satış asla satılmadı. kademede 1-2 milyon lot olmasına rağmen koskoca günde satılmamasına hayret ettim. Sonuçta her iki aracı kurumda toplam 90.000 lotum oldu yine, Nasıl küfür edeceğimi bilemiyorum) Sabahta Cem küçük olayını okurken sayfanın altında kardeşin seceresini gördüm ve koskoca KLGYO yk diye fotoraf koymuşlar, hatta kiler holdingin de mali işler taytılı da varmış. , Tuz bile bu kadar kokmamıştı

3. Gazetecinin hükümet icraatlerini savunması bosuna degilmis?.simdi soru su.Devran dönerse bu kagıt ve holding ne olur?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Gazetecinin hükümet icraatlerini savunması bosuna degilmis?.simdi soru su.Devran dönerse bu kagıt ve holding ne olur?

Atı alan üsküdarı geçmiş olur😡

5. Sn. Şekerli, adrenalini bol bir tahta burası hisse kesinlikle piyasa şartlarından bağımsız hareket edebilen bir yapıya sahip. Olur da iktidar değişirse şirketin çok da hoşuna gitmez bu nedenle seçimlerden önce sıkı bir hareketle hafiflemek isterler mi.. benim iştahımı kabartan soru bu.. YTD

6. Bakalım ne zaman kalemi kırıp 1.15 lere dogru hareketlenecek ki o bile gülünc ..yoksa bunu bile ararmıyız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Borsa % 3.5 düştüğü halde,İnat ettiler de 1.07 TL hisse vermediler..
    Bakalım ,kaç gün,hafta,ay daha bizi ve kağııdı süründürecekler...
    Kilerin kapısını, 1.09 dan kapattılar..

8. Nakte dönüş hamlesinin parçası mı? YTD

Sayfa 497/690 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •