Sayfa 498/948 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Şirketimizin bağlı ortaklığı olan SİLVER ANKASTRE MUTFAK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE
    TİCARET A.Ş. ve GÜMÜŞ-MAK ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. firmaları ile birleşmesi ve
    yapılan yatırımlar sonucunda üretim kapasitesinde yaklaşık %60 oranında artış meydana
    gelmiştir.
    Üretim de 2017 yılının ilk dokuz ayında bir önceki yıla oranla sektördeki olumlu
    gelişmelerden dolayı %18,28 oranında artış meydana gelmiştir.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 2016 yılı ilk dokuz aylık toplam 120.241.585 TL olan satış gelirlerimiz 2017 yılı ilk dokuz
    ayında şirket birleşmesi ve sektörde yaşanan olumlu gelişmelerin de etkisiyle toplam %44,95
    artışla 174.290.831 TL olarak gerçekleşmiştir
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. ÖTV indirimi 30 Eylül
    2017 tarihinde sona ermiştir.

4. Fason olarak kendi markamızla ürettirilen ocak,fırın,bulaşık makinesi, buzdolabı
    gibi ürünlerde önemli ölçüde düşüş olduğu görülmektedir. Bu düşüşün sebebi Pazar kaynaklı
    olmayıp 2014 yılında alınan karar ile fason üretimi yaptırılan ürünlerin ticareti tamamen
    Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş. firmasına devredilerek yapılan anlaşma
    gereği bu ürünlerin satışından elde edilen toplam hasılat üzerinden firmamız %10 marka
    kullanım ücreti almaya başlamıştır.
    Bu uygulama çerçevesinde 2017 yılı ilk dokuz aylık satışları karşılığında toplam 5.407.446
    TL marka kullanım ücreti tahsil edilmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Fason olarak kendi markamızla ürettirilen ocak,fırın,bulaşık makinesi, buzdolabı
    gibi ürünlerde önemli ölçüde düşüş olduğu görülmektedir. Bu düşüşün sebebi Pazar kaynaklı
    olmayıp 2014 yılında alınan karar ile fason üretimi yaptırılan ürünlerin ticareti tamamen
    Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş. firmasına devredilerek yapılan anlaşma
    gereği bu ürünlerin satışından elde edilen toplam hasılat üzerinden firmamız %10 marka
    kullanım ücreti almaya başlamıştır.
    Bu uygulama çerçevesinde 2017 yılı ilk dokuz aylık satışları karşılığında toplam 5.407.446
    TL marka kullanım ücreti tahsil edilmiştir.
    Buradan çıkan sonuç sene sonuna kadar 7.000.000 civarı marka kullanım ücreti gelecek.

6.  Alıntı Originally Posted by Broker Yazıyı Oku
    Buradan çıkan sonuç sene sonuna kadar 7.000.000 civarı marka kullanım ücreti gelecek.
    Son çeyrek marka kullanım ücreti kap ta yayınlanmisti . 2.8 milyon civarında idi.yanlis hatırlamadığımız.

yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Son çeyrek marka kullanım ücreti kap ta yayınlanmisti . 2.8 milyon civarında idi.yanlis hatırlamadığımız.

yatırım tavsiyesi değildir.
    bu miktar son çeyreğe kar olarak mı yansıyacak dostum ??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu miktar son çeyreğe kar olarak mı yansıyacak dostum ??
    Evet, kar yansıyacak. 2.575+ kdv = ( KAR) https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/647889
    Son düzenleme : izci; 08-02-2018 saat: 15:00.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 498/948 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •