Sayfa 499/964 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Mantığını anladım. Ters yazmışsınız galiba borçların miktarı varlıkların değerinden fazla olduğu zaman negatif olur galiba. Yoksa anlamadımmı.
    Duzelttiginiz icin tesekkur ederim.
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

2.  Alıntı Originally Posted by Sivaslı_usta Yazıyı Oku
    Kervansaray varliklari sayesinde negatife dusmez

3.  Alıntı Originally Posted by Sivaslı_usta Yazıyı Oku
    Rica ederim. Sayenizde anladım zaten.

4. Hadi beyin fırtınası yapalımmı ? Bu kervn tahtasını sığ ve aynı rakamda gezdirmelerinin sebebi ne olaki ? Benim fikrim 14 Şubattaki ihalenin ardından ansızın bilanço yayınlanmadan evvel hareketi başlatıp kimsenin alımına izin verdirmeden 0.65-0.80 civarına çekip bu arada satanlarınınkinide alıp bu seviyelerde tutup sonra AAREAL bank vs. gibi haberlerle bu seferde yatırımcılara 1.30 lu fiyatların üstüne taşıttırıp artık o andan sonra bir-iki aşağı bir-iki yukarı sen sağ ben selamet kalan kalır giden gider hissede belli bir zaman sonra rayına oturabilir. Onun için biraz daha buralarda tutabilirler hisseyi. Kotdışıymış şuymuş buymuş hiç takılıpta morali bozmanıza değmez.

5. 14 şubattan önce olmaz mı yani birşeyler? kaç günde gidecek 80 kuruşa?

6.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Hadi beyin fırtınası yapalımmı ? Bu kervn tahtasını sığ ve aynı rakamda gezdirmelerinin sebebi ne olaki ? Benim fikrim 14 Şubattaki ihalenin ardından ansızın bilanço yayınlanmadan evvel hareketi başlatıp kimsenin alımına izin verdirmeden 0.65-0.80 civarına çekip bu arada satanlarınınkinide alıp bu seviyelerde tutup sonra AAREAL bank vs. gibi haberlerle bu seferde yatırımcılara 1.30 lu fiyatların üstüne taşıttırıp artık o andan sonra bir-iki aşağı bir-iki yukarı sen sağ ben selamet kalan kalır giden gider hissede belli bir zaman sonra rayına oturabilir. Onun için biraz daha buralarda tutabilirler hisseyi. Kotdışıymış şuymuş buymuş hiç takılıpta morali bozmanıza değmez.
    Şubatta ihale falan yok. Değerleme süresi dolmuş. Kapta haber var. Okumadınızmı. İcradan satış en az 2 bana göre 3 ay ileri atar.
    Muhtemelen o zamana kadar kopar zaten olay.

7.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Şubatta ihale falan yok. Değerleme süresi dolmuş. Kapta haber var. Okumadınızmı. İcradan satış en az 2 bana göre 3 ay ileri atar.
    Muhtemelen o zamana kadar kopar zaten olay.
    Doğru diyorsunuz biran unuttum. O zaman başka bir olumlu gelişme olabilir.

8. süresinin dolmuş olması nedeniyle satışa devam edilmeyerek düşürülmesinin Antalya Talimat İcra Dairesinden İSTENMESİNE
    karar verilmiştir. bu karar gelene kadar uzun zaman geçer mevzuat ve prosedür gereği avukatlar işlerini yapıp satış isteyebilir, yada farzı misal banka ile anlaşmıştır belki ve gerek kalmaz, yinede 14 şubat beklemeliyiz

Sayfa 499/964 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •