Sayfa 5/19 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 151 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Hisse takip..

Alıntı Originally Posted by se7ven_86 Yazıyı Oku
    Temel analiz mi yani birşeye dayandiriyorsunuzdur muhakkak

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    elbette dayandığım bana özel bi sistem tabiki var. teknik analiz bilmek sadece bi resim iki çizgi değil. bunuda unutmayın..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. Öyle tabiki..sisteminizi sorgulamiyorum sadece bilgi istiyorum 😊 karsan daki öngörunuz nedir efenim ? 1 .46 oldu hareket basladi sanırım ;)

Öyle tabiki..sisteminizi sorgulamiyorum sadece bilgi istiyorum �� karsan daki öngörunuz nedir efenim ? 1 .46 oldu hareket basladi sanırım ;)

tepede bi 1.52 var. orasınıda geçerse yolu açık. nereye kadar gider bilemem. çünki ben sadece tekniğe bakıyorum. hisseci olmadığım için detaylara bakmıyorum. ayrıca KARSN beni amacıma ulaştırdığı için sepete bunun yerine başka beğendiğim bi kağıt ekleyecem. bundan sonrası sizin kararınıza bağlı..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. Ekleyeceginiz hisseyi paylasabilir misiniz ?😊

Ekleyeceginiz hisseyi paylasabilir misiniz ?��

akşam bakacağım. şimdi bişey diyemem..

BFREN.. bu bir öneridir kesinlikle al sat tavsiyesi değildir.BFREN..

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    BFREN.. bu bir öneridir kesinlikle al sat tavsiyesi değildir.BFREN..
    bfren de yapılan hatanın farkına vardınızmı bimiyorum ama ben vardım. ayın dokuzunda blançosunu açıklamış dolayısıyla beklenti alındığı için satışa geçmişler. sürekli kağıdı inceleyin dememdeki maksatlardan birisi buydu. allahtan diğer blançolar ayın 21 nde açıklanacakmışta biraz yüreğim soğudu. çünki benim gibi aldanan olmuşsa eğer telafi edilebileceğine inanıyorum. işte sepet in böyle bi faydası var. her ihtimale karşı parayı bölmek gerekiyor. bol şanslar..

8. Aksam bakacağım dediginiz hisse bosfren midir ?

Sayfa 5/19 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •