Sayfa 50/93 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 743 madde; 393 - 400 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    17.03.2021 tarihinde TURK İLAÇ ve Serum Sanayi A.Ş nin IV
    Parenteral Solüsyonlarının Yemen Ülkesinde satış ve pazarlama haklarını içeren distribütörlük
    anlaşması imzalanmıştır. İlk yıl için alınan sipariş miktarı 1.485.000 USD tutarlı
    toplam 3.000.000 adet torba serum için yapılmıştır. İlk yükleme tarihi temmuz 2021 olarak planlanmıştır.

Bu adamların haberlerine yetişilmez...O belli oldu
    Bi 10 Milyon TL lik daha sipariş alınmış... Hayırlısı olsun...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

2. 1817 lot düştü halka arzda
    1 lot satmadım
    Tavana alış giriyom henüz gelmedi
    Yarin umarım gelr
    Senetten çok umutluyum

Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    1817 lot düştü halka arzda
    1 lot satmadım
    Tavana alış giriyom henüz gelmedi
    Yarin umarım gelr
    Senetten çok umutluyum
    11 liradan beri fiyasko söylemleri devam ediyor. Şirket hergün tavan yaptıracak haberler göndermeye devam ediyor. Ben de tüm portföyümle halka arza katılmadığıma pişmanım ama 2,5 milyon bağlamak iddialı olmuş. Sanki bugün tahta yapıcısı oluştu gibi bir izlenim oluştu bende. Yarın tavan açarsa işlem hacmi tahminen tekrar düşmeye başlar. Bugün halka arz edilen hisselerin ciddi bir kısmı el değiştirdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 23 milyon450 bin toplam lot
    Bugün el değiştiren 3 milyon
    Gerisi aynen duruyor
    Bugün satanların bir kısmı dün alabilenler
    Yüklü mal alanlar verse tavan çözülür
    Tavan çözülmediği gibi nasıl olsa gelmiyor diye alış giremek isteyen de girmiyor

5.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    11 liradan beri fiyasko söylemleri devam ediyor. Şirket hergün tavan yaptıracak haberler göndermeye devam ediyor. Ben de tüm portföyümle halka arza katılmadığıma pişmanım ama 2,5 milyon bağlamak iddialı olmuş. Sanki bugün tahta yapıcısı oluştu gibi bir izlenim oluştu bende. Yarın tavan açarsa işlem hacmi tahminen tekrar düşmeye başlar. Bugün halka arz edilen hisselerin ciddi bir kısmı el değiştirdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Oransal dagilim adaletsizliginin sonuclari bunlar. Bu furya da bitecek elbet.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by aselsus Yazıyı Oku
    Oransal dagilim adaletsizliginin sonuclari bunlar. Bu furya da bitecek elbet.
    Dünyada nerde adalet var ki burda olsun?

Ben bu kadar gitmesini malın toplu olmasına ve alan kurumsalların duruşuna bağlıyorum. KY da çok mal olsaydı, hareket böle olmazdı kısa vadede...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    23 milyon450 bin toplam lot
    Bugün el değiştiren 3 milyon
    Gerisi aynen duruyor
    Bugün satanların bir kısmı dün alabilenler
    Yüklü mal alanlar verse tavan çözülür
    Tavan çözülmediği gibi nasıl olsa gelmiyor diye alış giremek isteyen de girmiyor
    Dün el değiştiren 6,8 milyon lottu. Ne olacağını sadece tahta yapıcı bilir. Tek gerçek var, şu an bu hisseye yatırım yapıp zararda olan yok. Burayı ağlama duvarına çevirdikleri gibi halka ırzmış, mal çıkışıymış vb. hepsi hikaye. Burayı okuyan garibanın 11 liradan itibaren satmasını sağladı bu tür yorumlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    9M işlem hacmi ve tavanda bekleyen 6M lot... Çok güzel bi açılış...Yarında tavana devam gözüküyor. Kıskananlar çatlasın :P

Sayfa 50/93 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •