Sayfa 504/1011 İlkİlk ... 44044544945025035045055065145546041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: ViOP XLIX

2 gündür tuhaf tuhaf iğneler
    Cozutma bertileri
    Geliyor gelmekte olan

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sarı gacıda yeşil soğana bakıp şaşırıyor yolu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İyi parti önümüzdeki günlerde çok karışır....istifalar gelir.....doku uyuşmazlığı var....
    Beklenmedik bir şey değildi bu. Bilerek istifa etmeden eleştirilerini yapıp sonra ayrıldı.

Seçim sonrası MHP'de değişim olacağını öngörüyor ve oranın liderliğine oynuyor muhtemelen. Doku falan değil, kişisel ikbal..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,402
    bugün deper hesabı spottan mal aldım akşam bakalım belkide pala külahı bana da geçirecek

sıra bana geldi ..

başkan sepetteki dolarları sattıracan bana .bilmemkaçtane puşt 24 olmaz falan demiş tam da hesabı 24 göre yapmışken..her yazıyı görüşte elim tuşa gidiyor

6.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Beklenmedik bir şey değildi bu. Bilerek istifa etmeden eleştirilerini yapıp sonra ayrıldı.

Seçim sonrası MHP'de değişim olacağını öngörüyor ve oranın liderliğine oynuyor muhtemelen. Doku falan değil, kişisel ikbal..
    evet Meral ablanın ayağına dolanıyor eski ülkücü ekip. Onlardan bir şekilde kurtulup partiyi merkez sağa çekmek istiyordu.
    Bence işine geldi Meral'in.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    artan maliyetle açıklaması ve sonuç:
    Mercimek çorbasının 95 Tl olması sizcede mantıklı mı?

Abi artık iş kemer sikmada ,yavaş yavaş cirolar düşmeye başladı akabinde fiyatlar ,işsizlik vsvsbaslar
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Kişisel bademler kurumsal bademlere devrederek nakite geçiyorlar.
    Daha sonraki aşama.
    Okyanus adalarına Uzun bir seyahat.
    Voyage Voyage
    https://www.youtube.com/watch?v=XT9IDo-vF5k

Paraları yeme zamanı geldi.
    https://www.youtube.com/watch?v=yoDF5SjsiVg
    İlk tercihleri Londra. Kralın kanatları altında kilise çanlarının sesiyle mutlu mesut yaşamak amaçları...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 504/1011 İlkİlk ... 44044544945025035045055065145546041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •