Sayfa 505/690 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. 1.30 hacimli geçilirse 1.70 hedef haline gelir alın size şu anki seviyeye göre yüzde 45 kazanç olasılığı.. Ama her şey 1.25-1.30 bandının geçilmesine bağlı, 1.15 altında kalınması halinde SAT tuşuna düşünmeden basarım. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    1.30 hacimli geçilirse 1.70 hedef haline gelir alın size şu anki seviyeye göre yüzde 45 kazanç olasılığı.. Ama her şey 1.25-1.30 bandının geçilmesine bağlı, 1.15 altında kalınması halinde SAT tuşuna düşünmeden basarım. YTD
    Üstadları ve iyi niyetli insanları takip etmek her zaman yaptığım iştir, sorumlulukta kendime aittir, düşüncelerini alır yorumlar ona göre stratejimi belirlerim., ayrıca artık çoğunlukla al sat yapıyorum başka hisselerde, komisyon sıfır nasıl olsa..Bu zamana kadar ne halt etmişim ben, Hissede şuan 30.000 lotum var, kalsın 25 olursa satar geçerim..YTD

3. Anlaşılan artık sırtında yük taşıyacaklardan değilsiniz Sn.ŞEKERLİ.. bu sevindirici haber.. bu tahtalarda millete mal taşıtarak para kazanıyorlar.. 1.15 altında malı sırtında kim taşırsa taşısın ben 1.25-1.30 bandına kadar taşımaya gönüllüyüm. YTD

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bizler müdavimiz, bekleriz bekleriz, hatta taşırız malı sırtımızda, Sn Tahminci bizi yorumsuz bırakmayın lütfen

4. Sabahtan beri 17 yi yıkıyor, dönüyor yine yüklüyor, sonra yıkıyor ve yine aynı, bir şeyler dönecek gibi.. Hani seçimlerde diyordu ya kazmanın biri hiç birşey olmasada birşeyler oldu diye aynen öyle..YTD

5. Holdingi tavan tavan götüren el ile bunu tutan el aynı el..

6. Yazıklar olsun
    Tam bir kumarhane olmuş borsa
    Çinin dev bankası 5 milyar bile etmiyor
    Bantaş 500 milyon bile değil
    Avod bakır devi maden rapor sonucu her an gelebilir
    Ama tık yoook

7. Hele şu kasasında 2 milyara yakın parası olan
    VERTU YA NE DEMELİ

8.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Hele şu kasasında 2 milyara yakın parası olan
    VERTU YA NE DEMELİ
    vertu ile avod şuan radarımda değil ama diğer iki hisse benim porföyümde uzun zamandır. Avod ise hatırladığım kadarıyla halka arzından sonra kan kusturmuştu hissedarlarına.. Dostum bu ne benzerlik demeden alamadım kendimi..Hep mi yek geliyor zarımız

Sayfa 505/690 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •