Sayfa 505/985 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Viop - XVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Sercan kardeş senin gazozuna kim ilaç attı , sabahtan akşama kadar altı bomboş yazıp biliyorum , hissediyorum , kutuma gitmek istiyorum demekle geçiyor.Şu forum ailesine açık açık yazsana , hani 3-4 ay önce yine burada sallamasyon yukarı rakamlar yazıyordun ya , sonra müzik bitince oturacak sandalye bulamadın , sonra yine müzik çalmaya başladı yine ortaya çıktın 81.500 de dip dedim demişin ya yav senin 3-4 ay önce 500.000 endeks hedefin nerde 81.500 de ki dip in ne olacak.
    Dünyada böyle bi salgın türk borsası yüzde 33 düşmüş bu kaybın yarısını bir ayda almış.. 29 krizinin 10 katı büyüklükte bi kriz.. Son 1 ayda shorttan kaç para kaybettin delikanlı gibi yaz.. Kardeşim filan deme ben tek çocuğum

2. [QUOTE=Bear_Bull;4361434]
    Mayıs vadeli WTI fiyatı -37.63 dolardan kapandı
    ….QUOTE]

Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    konuya vakıf bir arkadaş oluşan durumu anlatabilir mi...(bilmediğim bir piyasa)
    buradan kontratı alan üstüne varil başına 37 usd alacak... yapması gereken tek şey mayıs sonunda fiziki petrolü teslim almak zorunda olması mı...
    yok mu bilen bir forumdaş...eksi fiyatı sindirmeye zihnimde oturmaya çalışıyorum nasıl olabileceğini...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

3.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Pala türk yatırımcısına shorttan para kazandırmaz yemini var bozamaz
    Kurşun döktürse millet odamı olmaz.

4. Bende okudugumda bu arkadaş zarar etmez diye düşünmüştüm. Demekki - kontratta varmış.

Olmaz olmaz demeyeceksin bu piyasada
     Alıntı Originally Posted by ASİL Yazıyı Oku
    0.01 alış yazayım buraya düşerse hatıra olarak kalır
     Alıntı Originally Posted by ASİL Yazıyı Oku
    0.01 alış yazdım bekliyorum

Hatun ev bulmus 270k euroya. Ev harbi cok guzel. 250k ya duserlerse alacam diyor. Parayi betona gomecek, biz yine fakir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,662
     Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku

yok mu bilen bir forumdaş...eksi fiyatı sindirmeye zihnimde oturmaya çalışıyorum nasıl olabileceğini...
    Bear_Bull
    @BearBull26

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Depolar boşalasıya kadar petroldeki sıkıntı devam edecek. İlk domino taşı düştü. Devamını izleyeceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu niye oldu?
    Başta
    Petrolcü petrolunu satamıyodu şimdi petrolu depolattığı tanker gemicisine de bırçlanınca bu borcuda çeviremeycek o da biz gibi vergi gelirlerinin çoğusunu kokaryakıttan elde eden üçüncü dünyaya ponpalıycak
    Kontrol et edebilirsen denizlerde her yol kaçak
    Bu ohh iyi oldu diye sevinenlere gelsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Petrolle ilgili ne vadelileri ne spotu hiç bir bilgim yok bilmiyorum

ne desem yalan olur.

150,000 kontrat hepsi tek bir fon da olsa batırır mı ? hesabını yapmak lazım.

ama sanmam büyüklerde bu mal kalsın onlar yeni vadesine geçmiş olmalı.

bireyseller kalmıştır son dk. ya.

yukarıda yazdıklarımın hiç biri kesinlik içermez bilmediğimi yazdım, sadece kendi tahminim bu şekildedir.
    60 dolar hareket yaptı totalde 9 milyar dolar birileri zarar etti. Sabaha batanları saymaya başlarlar.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Sayfa 505/985 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •