Sayfa 506/992 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Her 4 hissenin de ayrı hikayesi var, insanların çoğu değişik hisseleri almış gibi. Tuncay Turşcu'nun yazısı var.

İster istemez eskiden elinde tutanlar rahatsız olacak, ayrılma hakları genelde iskontolu yani o fiyata şirketin hepsini almak iisteyene vermezler.

Öte yandan birleşmeden sonra SISE ağırlığı arttığından büyük yatırımcı ilgisi artabilir, geçen sene bazı yurt dışı endekslerden çıkarılmıştı.

Birleşme sorunsuz gerçekleşmesi durumunda en büyük ortak ISCTR'ye en fazla katkı olur bu durumda diye düşünüyorum ama orada da sahiplik tartışmaları var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by blackburn Yazıyı Oku
    bakalım bugun bisti negatif ayrıştırmak için ne çıkaracak rte

dow balonu inanılmaz şişiyor ayak uydurmamız lazım artık
    tüylerim tiken tiken yok böyle borsa yine eksi

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Hah black de eksikti tam oldu.

Dolar bence eskiden yazdığım gibi olacak merak etme. Not al ama 6 değil satış yerim.
    senin hergun 5 olacak diye gazlamana kanıp satanlara anlat bunu yeğen

yalan söylediğini vevebal aldığını itiraf etmişsin 6 lardan 5 olacak dedim ama ordan satmadım

bu çok kötü

4. İddialaşma olan günlerde hacim oluyor. Bugün hacim var gibi.

insan ne olursa olsun yazılan çizilen konuşulan her şeyden etkilenebiliyor. ben mesela garan 7.96 yı gördüğümde yükseliş beklentim bitmişti... sonra ya denilen doğruysa diye diye inancımıda yitirdim. iki gündür çok sulandırdılar çünkü.. proflar yani.. herkafadan bir ses dinlemek insanda mutlaka soru işareti bırakıyor

6. Bugün cuma mubarek gün olduğu için fazla zopalamazlar DİE düşünüyorum ariston abi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

dolar da hedef konuşmak doğru değil..genelde orta uzun vadede yukarı gitme eğiliminde, cari açık, enfllasyon, dış borç, israf vb gibi nedenler oldukça baskın.. ama bir insan bu ülkenin halini gördüğü halde nasıl sürekli bıktırırcasına tekrarlarla 5 e gidecek der ??? ne içiyor bunlar diye düşünmek gerekiyor.. komedii..ekonomik realitelerden tamamen uzak..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Yapı kredi robotu ufak ufak girip çıkıyor sürekli bir şekilde hedgeli gibi, ML bodoslama giriyor yükseliyor ise ne ala yükselmiyor ise zararına satmaktan çekinmiyor, satarken de ayn gibi ama emin değilim, satışlarını algı bozulmasın diye başka kurumda da yapıyor olabilir. Adamların logosu boğa.

Sayfa 506/992 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •