Sayfa 507/948 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Memati Yazıyı Oku
    Sayın yatırımcılar 14.5-18 milyon arası kar beklentileri havada uçuşuyor. 3-5 gün içinde vergi dairesi kar rakamları gelecek.ve bu karın 12 milyon tl.yi geçeceğini sanmıyorum.hayal kırıklığı yaşanmaması için uyarmak istedim.yatırım tavsiyesi değildir.
    Sn.Memati,
    SANMIYORUM diyerek UYARMAK ilginç geldi bana. Uyarmak için altı dolu daha net bilgileriniz mi var acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Direnç de direncin ağababası amma!
    Reisin dediği gibi:

"O direncinizi oradan çekin! Bir seans ansızın gelebiliriz. Çeksenizde çekmesinizde geleceğiz, o direnci elinize verceğiz. Bunlar daha ısınma turları bile değil!"

3.  Alıntı Originally Posted by Memati Yazıyı Oku
    Sayın yatırımcılar 14.5-18 milyon arası kar beklentileri havada uçuşuyor. 3-5 gün içinde vergi dairesi kar rakamları gelecek.ve bu karın 12 milyon tl.yi geçeceğini sanmıyorum.hayal kırıklığı yaşanmaması için uyarmak istedim.yatırım tavsiyesi değildir.
    Sn.memati bende sanmıyorum. O rakam zaten yıl sonu kar rakamı değil. Genelde açıklanan rakam vergi dairesinden fazla çıkıyor. Ama altını nasıl doldurursunuz bilemiyorum

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Memati Yazıyı Oku
    12 bile olsa fena mı?

5. borsada beklentiler satın alınır gerçekler satılır bunun dışında herşeye yalan dolan gözüyle bakarım

6.  Alıntı Originally Posted by tekno Yazıyı Oku
    borsada beklentiler satın alınır gerçekler satılır bunun dışında herşeye yalan dolan gözüyle bakarım
    Çok doğru yorum

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Selammmm sılver yatırımcı arkadaşlar bende 2.740 fiyatla 3168 lotla aranızdayım. umarım hep birlikte güzel kazançlar elde ederiz. akşama bu fiyat bile hayal olur. asla yatırım tavsiyesi değildir. benim beklentim güzel inşallahda güzel olacak. hani derler ya kelepir fiyata ev bu kelepir fiyata bu araba diye. Bende diyorum ki bu sılver bu 2.740 fiyata kelepir fiyat diyorummmmmm. asla yatırîm tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by polisimm10 Yazıyı Oku
    Selammmm sılver yatırımcı arkadaşlar bende 2.740 fiyatla 3168 lotla aranızdayım. umarım hep birlikte güzel kazançlar elde ederiz. akşama bu fiyat bile hayal olur. asla yatırım tavsiyesi değildir. benim beklentim güzel inşallahda güzel olacak. hani derler ya kelepir fiyata ev bu kelepir fiyata bu araba diye. Bende diyorum ki bu sılver bu 2.740 fiyata kelepir fiyat diyorummmmmm. asla yatırîm tavsiyesi değildir.
    hayırlı olsun arkadaşım aramıza hoşgeldin.

Sayfa 507/948 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •