Sayfa 509/964 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. ben davamı çektim onuda o zaman grupta paylaştım bu kadarda adi yalancı olunmaz yav, genel kurula e-gk üzerinden katıldım

2.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    benim kanaatim yapılan bütün görüşmelerin sonuçlandığı aşikardır ama her ne hikmetse bir kurnazlık içinde bulunulup bunlar yatırımcı ile pek paylaşılmıyor nedense, nedenseyi bilen varsa bir adım beri gelsin,

bakın basit bir cümle yazmışım sonunda nedenini biliyor musunuz neden açıklama yapmıyorlar, siz birşeyler biliyorsunuz açıklayın dememişim burda, şirket neden açıklama yapmıyor demişim
    bu kadarmı türkçeyi anlamaktan yoksunsunuz hemen itham ve saldırı yazıklar olsun size sizin gibilere, ekmeğinin peşinde koşan bir adamı bile birsürü şeyle itham ediyorsunuz,
    Yazık hocam yazık hani ss nin numarasını silmiştin... Şimdi anlaşıldı gruba niye saldırdığın...

Hayırdır hocam ne gönderdi ss sana...

Bize mi yazıklar olsun... ayıp ayıp

Bak aramışsın arkadaş sana niye çektiğimizi anlatmış... diyoruz ki hem taktik icabı hem daha güçlü gelmek için diyoruz. Bunu da Sayın İduz sana telefonda defalarca anlatmış... Nedir bu grubu dağıtma isteğiniz... daha güçlü geleceğiz gerekirse davamızı da açarız...

Mücadelemiz her kulvarda devam ediyor edecek... Şimdi artık herhalde yazmazsın...

Bir insan bu kadar yalan söylemez...SS ile ne mesajlaştın sayın santai07
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. başkan hangi sadık? siz kimle karıştırıyorsunuz beni?

4.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    made in prc fabrika hisse yükselsin satacam gidecem diyor, yani tek derdi hisse yükselsin sonrada bana kızıyor, neyse kalın sağlıcakla
    Dur kaçma nereye. Prc diye bana mı laf çakıyosun aklınca.
    Evet tek derdim hisse yükselsin satıp gideceğim. Aklımdaki rakam yüksek. Olursa olur.
    Ne yani sen turşusunu mu kuracaksın. Satmayacakmısın.

5. yavvv ne selimi başkan sende nerden ne anlıyorsun

6. Kazan sedad karedesim isalahh 10 misli kazanirsinn istemiyen serefsizdir lakin bildigin biseyi buraya yazarken bizi milletin onune atma bu davayi grup olarak karar verdik cektik zaten cekmek zorundaydikkk sebebinide yazdimm tekrar tekrar isitip isitip koymayin onumuze

7.  Alıntı Originally Posted by sdksmr19 Yazıyı Oku
    Bunlar olmazsa Spk fişi çekmez mi?
    Hocam sayın iduz hatırlatmışken ben de sizin hisselerinizi sattınız diye duymuştum... Hayırdır satsanız bile yorum yapmadan duramıyorsunuz galiba... Yoksa fişi çekilecekse neden durulur değil mi?? )

8.  Alıntı Originally Posted by santai07 Yazıyı Oku
    yavvv ne selimi başkan sende nerden ne anlıyorsun
    bak ben sorayım... hani ss nin numarası yoktu... Dün ne msjlaştınız ya da nereden mesajlaştınız kelime oyunu yapma hocam...

ss sizden ne istiyor ya da durup dururken ss size niye mesaj yazsın...

bu ss nin mesaj veya telefonlarının burada bize karşı 2-3 kişi (bunlarla görüştüğünüzü de biliyorum)ile bizim gruba saldırmanızın bir sebebi midir??

ss nin bize saldırmanızda bir katkısı var mıdır??

Sayfa 509/964 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •