Sayfa 510/761 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 6082 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. ZTE Netaş ı aldığında çok umutlanmıştım, büyük bir teknoloji devinin sahibi olması artı katkı değer yaratabilir diye. Ama geçen 3 yıl da gerçekleşmeler beklentilerimi karşılamadı. Bu yönetim değişikliği, net bir bilgim olmasa da biraz da bundan olabilir diye düşünüyorum. Bakalım şirketin yeni yapılanması geçenlerde şirket ile ilgili verilen gelecek mesajlarını destekler etkiler yapabilecek mi? YTD

2. hayırdır eski ortaklar herkes istifa ediyor ama kağıt gidiyor bilinmeyen nedir. daha yeni atanmıştı değilmi çinli yönetici. neyse siz kazanında

spek gene iyisin bir araba parası cıkardın bugun gene

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    spek gene iyisin bir araba parası cıkardın bugun gene
    Ahlı parayla uçak alsan neye yarar.artık bu iş yatırım matirim olmaktan çıktı.yasal soygunculuk oldu.ayıptır günahtır spek efendi.bu kadar insanın ahıyla ahirettde nasıl hesap vereceksin.hergün tuzağa düşürdüğün ky nın belki çocuğunun geleceğini mahfediyorsun.yıllardir netaşın speği şöyle gaddar böyle pala diyorlar ya sen bunlamı övünüyorsun.Rabbim ne diyor bana kul hakkıyla gelmeyin.şimdi bana sunu diyebilirziniz burasi borsa herşey mübah .tamam bende onu diyorum burası borsa kumarhane değil.bir hisse alırsın ve yatırim yaparsın şirketin durumuna göre kar veya zarar edersin.Ancak artık özellikle netaş speğinin nerdeyse her gün yaptığı tuzaklar miğde bulandırıyor.bu yatırımcılık değil bu yapılan hiç bi şey değil.sonuç olarak inanın ki spekde bu kazandiği paralarla mutlu ve huzurlu değildir olamazda.Rabbim ky nın yardımcısi olsun.ytd
    .

Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Ahlı parayla uçak alsan neye yarar.artık bu iş yatırım matirim olmaktan çıktı.yasal soygunculuk oldu.ayıptır günahtır spek efendi.bu kadar insanın ahıyla ahirettde nasıl hesap vereceksin.hergün tuzağa düşürdüğün ky nın belki çocuğunun geleceğini mahfediyorsun.yıllardir netaşın speği şöyle gaddar böyle pala diyorlar ya sen bunlamı övünüyorsun.Rabbim ne diyor bana kul hakkıyla gelmeyin.şimdi bana sunu diyebilirziniz burasi borsa herşey mübah .tamam bende onu diyorum burası borsa kumarhane değil.bir hisse alırsın ve yatırim yaparsın şirketin durumuna göre kar veya zarar edersin.Ancak artık özellikle netaş speğinin nerdeyse her gün yaptığı tuzaklar miğde bulandırıyor.bu yatırımcılık değil bu yapılan hiç bi şey değil.sonuç olarak inanın ki spekde bu kazandiği paralarla mutlu ve huzurlu değildir olamazda.Rabbim ky nın yardımcısi olsun.ytd
    .
    Spk kanıtın yok ise şikayet edemezsın yaptıgın suç olur dıyor. Ben kucukcuk mınıcık yatırımcı olarak nerden nasıl delıl bulayımda sıkayetımı yapayım SPK durumu gormuyormu ıncelemesını yapması lazım. Sizde yazmıs oldugum cumleyı olumlu olarak algılamanıza pek pek uzuldum.. küfür etmek yerine ironi yapıyoruz.

Teknikle gidecekmiş gibi gosterip malı yuklemek

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Spk kanıtın yok ise şikayet edemezsın yaptıgın suç olur dıyor. Ben kucukcuk mınıcık yatırımcı olarak nerden nasıl delıl bulayımda sıkayetımı yapayım SPK durumu gormuyormu ıncelemesını yapması lazım. Sizde yazmıs oldugum cumleyı olumlu olarak algılamanıza pek pek uzuldum.. küfür etmek yerine ironi yapıyoruz.
    Sn eksina sizin ironi yaptığınızi bilyorum sizinde bu yaşananları kabullenmediğinizide bilyorum.aynen dediğiniz gibi küfür bizlere yakışmaz.sizde yıllardır netaş hissesi taşiyorsunuz.inanin bende yanlış anlasıldığim için üzüldüm.artık bu spek efendi ky da psikoloji felan bırakmadı.yav her gün sabah yükselt akşama en dipten kapat .netaş alctlin nerdeyse iki kat fiyatiydı karel 3 tl iken netas12 tl idi.bu olanlarin şirketin kaarı zarariyla açıklanamaz.sonuçta dev bir şirkete yatırım yapıyoruz.ekimde bist 110 bindi netaş 23 tl aralıkta bist 140 bin netas 20 tl.spk kanıt istiyiorsa bundan daha iyi kanıtmi olur.halbuki bırak gitsin hisse spekde kazansin ky da.arti birde milletin duasıni alır.tabi sonuçta spekde görevini yapiyor aslında en büyük suçlu zte ve yönetim.meydan bu kadar speklere bırakılmaz.bu gözalti pazarında değil yıldız pazar hissesi.neyse Yuce mevlam her kazancın helalini nasip etsin.sn eksina sen bu formun olmazsa olmazısın kendine iyi bak.ytd

yarın 21.70-21.80 arasında bir yere çıkıp orda kalacagı yonunde iyi bir hacim olur ise tabi...gerci tahtacı 1 tl lık hareketler yapıyor 21.60 olarakda aşagı cekmek mumkun...
    Bakalım tahmın tutacak mı

Sayfa 510/761 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •