Sayfa 510/1001 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    38 bin için kur riski alınır mı hangisi rahat uyutur bunu düşünüyorum sürekli
    O risk , bu risk... Hayat risk. O halde dünyada her şeyin kote edildiği tek geçerli değer varken neden daldan dala gezeyim ki. 3 yıl oldu soğanlarımı tutuyorum. Melemeni bile soğansız yapıyorum. Soğan bu, ne olacağı belli oluyor mu ? geçen senemiydi depolara baskınlar yapıldı. Yani yokluğu başka hiç bir şeye benzemiyor.

2. Son 3-5 ayda borsaya takılıyorum. Orada bile sabah aldığım hisseyi akşama satmazsam uykum kaçıyor. Genelde sabah açılışta alıp, çok az bir kazançla akşama satıyorum. Hisse 2 gün daha tavan gidiyor ama zerre üzülmüyorum. Az az ama kararlı, huzurlu gittim. Bazen gün içi aynı parayla 3 kez hisse alıp sattığım oldu. Misal bugün sabah çok sağlam diye 17,20 den aldığım bmsch hissesi 40 dk. sonra tepe aşağı süzülmeye başladı, anında sattım çıktım. 2500 tl. zarar yazdı, hemen yedek hisse pkart aldım ve akşama doğru 4000 tl. kazançla çıktım. Bu şekilde 3 ayda iyi para kazandım.

Artık mevduat işi bana ters. Öyle 32- 60 -90 gün hayatta bağlanamam. Her gün değişik olanaklar çıkıyor.

Yatırım tavsiyesi olamaz.

3. Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Son 3-5 ayda borsaya takılıyorum. Orada bile sabah aldığım hisseyi akşama satmazsam uykum kaçıyor. Genelde sabah açılışta alıp, çok az bir kazançla akşama satıyorum. Hisse 2 gün daha tavan gidiyor ama zerre üzülmüyorum. Az az ama kararlı, huzurlu gittim. Bazen gün içi aynı parayla 3 kez hisse alıp sattığım oldu. Misal bugün sabah çok sağlam diye 17,20 den aldığım bmsch hissesi 40 dk. sonra tepe aşağı süzülmeye başladı, anında sattım çıktım. 2500 tl. zarar yazdı, hemen yedek hisse pkart aldım ve akşama doğru 4000 tl. kazançla çıktım. Bu şekilde 3 ayda iyi para kazandım.

Artık mevduat işi bana ters. Öyle 32- 60 -90 gün hayatta bağlanamam. Her gün değişik olanaklar çıkıyor.

Yatırım tavsiyesi olamaz.
    Bu sene başından sonuna ilginç bir seneydi. Kaybetmek için zorlamanız kazanmak için gözlerinizi kapatmanız gerekiyordu.
    Ben başaramadım ama pandemide kredi ile konut, nakit ile borsaya girenler sgksız emekli oldular. Devamı gelir mi bilemem. Ama atı alan üsküdarı geçti.

YTD değildir
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. DUDU abi, ahtapota ve deniz ürünlerine son gelen zamlardan sonra, kolları sıvayıp daldırmış kolu denize.

Bravo abi helal saygılar

Afiyet olsun

İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde bir balıkçı, kıyıda gördüğü ahtapotu yakalamak için denize atladı. 6 kilo 200 gram ağırlığında olan ahtapotu elleriyle yakalayan balıkçının o anları kameralara yansıdı.

İzmir'de balıkçılık yapan Sezer Yavuz, Güzelbahçe Balıkçı Barınağında bir ahtapotun kıyıda olduğunu fark etti.

Yavuz, önce kıyıdan uzanarak ahtapotu almak istedi; ama başarılı olamadı. Bunun üzerine Sezer Yavuz, birden suya atladı, ahtapotu eliyle yakaladı.

Sezer Yavuz, denizden elleriyle çıkardığı 6 kilo 200 gram ağırlığındaki ahtapotu kilosu 360 liradan 2 bin 250 liraya sattığını söyledi.

5.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku

DUDU abi, ahtapota ve deniz ürünlerine son gelen zamlardan sonra, kolları sıvayıp daldırmış kolu denize.

Bravo abi helal saygılar

Afiyet olsun
    Dudu abiyi Tarkan filmindeki ahtapot paklar

Adam bu hayatı yaşıyor.

6. Enpara mesaj göndermiş. %27.5 yıl sonu kampanyası. 32 gün için.

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bi taraftan liralasma bi taraftan dolara kaçma diyorlar ne istedikleri belli değil
    hem ayranım dökülmesin, hem bilmemne

ytd

8. merhaba,

full nakit avans çekip aktife faize koysan üstüne para kalır diyorlar doğru mudur ya

Sayfa 510/1001 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •