Sayfa 511/948 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün yaptığım trade başarısız oldu hisseyi kaçırdım diyordum kendi kendime ,ama bu gün ise başarılı oldum daha aşağıdan alma imkanım var diyorum...ileride alırsam lot miktarımı artıracak olursam sevinirim....bakalım hayırlısı ile neler olacak ?? ben tüm ky dostlarıma başarılar diliyorum...
    Öncelikle dürüstçe çıktığınızı belirttiğiniz için teşekkürler.

Tekrar görüşeceğiz diye ümit ediyorum ancak ort.maliyetiniz artacakdır muhtemelen.

İnş. yanılmam.

Bol kazançlar.

2. Dün ve bugünkü hareket aynı zamanda son 3 günlük takas gösterdi ki; bu tahtadaki sadece tek grup var. Diğer yan sanayi spekin farklı kişi olmasına rağmen yukaridaki amca ya hizmet ettiği kesin ve net tir. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Öncelikle dürüstçe çıktığınızı belirttiğiniz için teşekkürler.

Tekrar görüşeceğiz diye ümit ediyorum ancak ort.maliyetiniz artacakdır muhtemelen.

İnş. yanılmam.

Bol kazançlar.
    kısmet dostum bakalım...nasibimizde ne varsa o olacak ...topiği ve silverlineyi seviyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Dün ve bugünkü hareket aynı zamanda son 3 günlük takas gösterdi ki; bu tahtadaki sadece tek grup var. Diğer yan sanayi spekin farklı kişi olmasına rağmen yukaridaki amca ya hizmet ettiği kesin ve net tir. Ytd

Bu ihtimale oynuyorum bende.
    Satış yiyen hisse düşer, ucuz olduğu belli olan hissede patron tarafından düşükken satılmaz.
    Bizde ucuz hisseyi patron satıyor , satış yiyen hisse düşmüyor.
    YTD

5. keko yu ve avanelerını azıcık tanımış ısem erbos ta

şu an düşükten mal toblamak ıcın

hısseyı aşağı basabılme ıhtımallerı çok yüksek

gıt gel lerı

alçalt yukseltlerı çok severler avaneler

acaba bugun bastılar mı yoksa aşgı ya da b azartesı yukarı mı olur

veya bazetersı de 3 kademe aşağı basıb sonra yukarı mı olur

ya yükselecek ya düşecek

ama avaneler mal almak ıstıyorlar ıse sabıt de tutabılır ler sıkılan satısın dıye

anele nın hareketını begendım bugun kabanış şık oldu dunku sılver kabanışı gıbı oldu

yatıtım tavsıyesı degıldır

6.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Bu ihtimale oynuyorum bende.
    Satış yiyen hisse düşer, ucuz olduğu belli olan hissede patron tarafından düşükken satılmaz.
    Bizde ucuz hisseyi patron satıyor , satış yiyen hisse düşmüyor.
    YTD
    Sn.knox zaten biliyoruz patrondan habersiz bişey olmaz bu tahtada. Arada canbazlar var. Birinci canbaz geçen sene 2.15 hareketini yapan amca öteki ise düzeltme sonrası 1.5 den itibaren yukarı çeken dayı. Bunların kağıdı yukarı hızlı cekmemelerinin tek nedeni dikkat çekmemek istemeleri. Bence sözün bittiği yerdeyiz. Ben kötü bilanço geleceğini düşünmüyorum. Rakam düşük gelse bile bilanço bozmaz. Altyapı yapıldı. Buradaki soru şu olmali; tamam adam mali kendi hesabina geçiyor diyelim. Buralardan da satmiyor olsun. O zaman niye halka açıklığı artirsin veya o kadar değerli ise diğer ortakların mali almak istememeleri söz konusu olamaz bence. Diğer ihtimal ise bunlar millete mal döşeyecek o zaman. E bunu yaparlarsa zaten bundan sonra yatırımcı bulamazlar. He çok umurlarında mı? Bence bu ara epey umurlarında. Bir de suna dikkat vergi dairesi rakamlarına fazla itibar etmeyin. Herşeyi kullanacaklar. Geçen sene 4.9 milyon 6 aylık bilancoya yüzde 10 düştü. 1.9 12 aylığa yüzde 20 gitti. Bu kağıdı tanımayan yanılır. Soran olursa son 8 sene gün bazında anlatırım. Ytd

7. erbosu neredeyse bir yıl oldu hiç almadım..şu anda da almayı düşünmüyorum...aldıklarımı zaten burada paylaştım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. neyse dostlar herkese iyi akşamlar diliyorum...p.tesi görüşmek üzere....

Sayfa 511/948 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •