Sayfa 511/538 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Hayırlı haftalar. Daha önceleri yazdık. 18 yıllık borsa geçmişimde 2 tane hisse gördüm bedelsiz yapıbda geri düşen. Bir tanesi bu hisse birde btcim. İkisininde göbek bağı var zaten. Patronlar art niyetli, kendilerinden başka kimsenin para kazanmasını istemiyorlar. İmtiyazlara güveniyorlar. Eski fiyattan 12 lira görmus bir hisse bolunmus en yuksek 6 lira yapar. Oradan düserek sen gel 1.80 li fiyatlara. Neredeyse %70 lik bir düşüş yapar. Üstüne az miktarda temettü var. Kendilerinin yapmak istemediği ama spk nın uyarısı ile bir yıl içerisinde ikinci bedelsiz. İnanın başka hisse olsa tavan tavan gider, ama kansızlar bunu goturmuyorlar. Temettü olayına gelince çarşamba hesaplara geçer. Brüt temettü 10 kuruş. %15 stopaj kesilecek. Geri kalan hesaba geçer. 2.29 fiyattan açar. Bedelsiz bu ay içinde olacak ama tarih net değil. Yeni giren arkadaşlar buranın borsa olduğunu unutmasın. Kağıt yukarida gider, aşağida gider. Kumar düşunenler iddia oynasın. Sabredemeyen para kaybeder. Öyle kolay para yok maalesef. Bunlari burada uzun süredir bekleyen bir yatirimci olarak yazıyorum. Saygılar.

2,27 TL başlar...

3. Spk 2,29 diye açıkladı

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Spk doğru söylüyor, ben sayısı da hesaplayıp öngörümü yazdım.

Alıntı Originally Posted by Kornbluth Yazıyı Oku
    Spk doğru söylüyor, ben satisi'da hesaplayıp öngörümü yazdım.
    hayırlı işler.

6. Senin gibi hissenin ben gelmişini geçmişini geleceğini cinsini cibilyetini yolunu yordamını yedi düvel sülaleni ta.......

7. Sinirlerim allak bullak arkadaşlar kusura bakmayın hepinizinden özür dilerim. Y.K bedelsiz bölünmenin gerçekleştirileceğini açıkladığı gün kapa haber düşecek ya o zaman hissenin tavan yapma imkanı olur mu beni anca bir tavan paklar.

8. Tavanı bilmem ama bı hareket yapar.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 511/538 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •