Onemli Gunler Banner
Sayfa 514/1003 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. arl arm odv apj gibi ak portföy fon sepeti fonlarının yönetim ücretleri 8 ocak itibarıyla artırılmış.

Madem vergi sıfırlandı neden biz almıyoruz, kazara yatırımcımıza faydamız olmasın, 3-4 yılda bir, fona yeni bir şey alıp satıyoruz, klavye tuşuna bas, başka kurumların fonlarını al falan yoruluyoruz diye düşünmüş olsa gerek akportföyün her sene her kategoride istisnasız her benchmarkın %10 gerisinde kalan çok başarılı yöneticileri.

Hasbelkader sırf yokluktan, sektör/dayanak varlık %100 yapar da bunlar belki %50 getirir diye yenilenebilir enerji fonuna milyonda bir ihtimal girerim diyecektim ondan da vazgeçtim.
    yoncalı ile bu gerçekten inanılmazlar. ve bu ikisi portföy büyüklüğünde liderler. gerçekten çok üzülüyorum.
    yirmiyedinci fon sepeti yirmisekizinci otuzbeşinci çevir çevir paketle sat.
    fon sepeti fonlarından oluşmuş fon sepeti fonu da deneyebilirler bence. süpermega fon sepeti.
    Bari üşenmeseydiniz de şu fon sepetlerinin hepsini özelleşmiş bir alana çevirseydiniz yerli, yabancı, döviz vs. diye. her sepette herşeyden var.
    Yeşiller açan, her kategoride gittikçe kıyas kriterlerini ezip geçen aktif ve başarılı fonların arttığı ortamda bu ikisi hiç ve zerre değişmiyor.
    En düşük aktivite/portföy dönüşüm , en düşük benchmark başarısı, en düşük bilgi rasyoları, en yüksek yönetim ücretleri ama en yüksek portföyler yine bu ikisinde.
    2021 finansal okuryazarlığın arttığı bir yıl olur umarım.
    Son düzenleme : hellistheothers; 06-01-2021 saat: 16:47.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Gzh fonunun içeriği belli oldu mu ?

Garanti Portföy Temiz Enerji Karma Fon

3. ICN Etf %6 ya yakın yukarıda. Bağzi banka fon sepetlerinde var. Ama tematik fonlar gelene kadar hareketin beklentinin cogu gerçekleşecek bu gidisle.

Bu hantallilla zor. Yine de yuz milyonlari toplarlar.

4. ABD 'deki seçimde demokratlar lehine gelen sonuç Altın fonu tutanları bugün fena üzüyor,
    TL 200 günlük ortalamanın da altına indi,
    ONS değer kaybediyor,
    gram altındaki kayıp an itibarıyla % 3.40

5. Para kazanamıyoruz arkadaş.hisse fonlardan kazandıgımızı lanet olası altından,yurtdışı hisse fonlardan,gümüşten .dolardan veriyoruz.elde var sıfır

6. Dolar kaça kadar incek acaba,

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. GBC ve GTZ %2-3 civarı eksi gelecek galiba 😠

8. Elz % +0.39

Sayfa 514/1003 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •