Sayfa 517/639 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Bir tarafta alttan toplayip; diger taraftan ky ustune boşaltıyorlar...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Umut devam ediyor keşke yarında yüzde 8 yapsa birde güzel haber gelse ve hiç durmasa

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. turkdost, engin20020, kocamuğlalı, muratz hissede köklü kalan kişiler olduk başkada kimse yok galiba

4.  Alıntı Originally Posted by turkdost Yazıyı Oku
    turkdost, engin20020, kocamuğlalı, muratz hissede köklü kalan kişiler olduk başkada kimse yok galiba
    Ben yokum. 3 ay önce sattım kurtuldum..allah kalanlara sabır versin..

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Ben yokum. 3 ay önce sattım kurtuldum..allah kalanlara sabır versin..
    sattın ama forumdan ayrılamadın gece gündüz forum da sen ben birde murat kaldık iyi geceler

6. Kasım 2016dan beri bende varim. Isim bir iki kere degisti cok fazla yorum yapmiyorum ama devamli takip ediyorum. Turkdost hatirliyormusun hani ilk bankalarla uzlasma sagladiginda sen epey ucmustun 2 liralari telafuz etmistim o zaman suan ismini hatirlamiyorum ama biri bizi uyarmisti dikkat edin ters köse yapabilir demisti ilk basta sen sonra bizde adama epey yüklenmisti art niyetli demistik sonra adam hakli cikmisti ben sahsen özür dilemistim sende yorum yapmama tribünden izleme karari almistin ve o zamandan beri cok fazla yorum yapmadin

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by emrtgr48 Yazıyı Oku
    Kasım 2016dan beri bende varim. Isim bir iki kere degisti cok fazla yorum yapmiyorum ama devamli takip ediyorum. Turkdost hatirliyormusun hani ilk bankalarla uzlasma sagladiginda sen epey ucmustun 2 liralari telafuz etmistim o zaman suan ismini hatirlamiyorum ama biri bizi uyarmisti dikkat edin ters köse yapabilir demisti ilk basta sen sonra bizde adama epey yüklenmisti art niyetli demistik sonra adam hakli cikmisti ben sahsen özür dilemistim sende yorum yapmama tribünden izleme karari almistin ve o zamandan beri cok fazla yorum yapmadin

aynen hala beklemediyim . salaklığıma yanayım

8.  Alıntı Originally Posted by emrtgr48 Yazıyı Oku
    Kasım 2016dan beri bende varim. Isim bir iki kere degisti cok fazla yorum yapmiyorum ama devamli takip ediyorum. Turkdost hatirliyormusun hani ilk bankalarla uzlasma sagladiginda sen epey ucmustun 2 liralari telafuz etmistim o zaman suan ismini hatirlamiyorum ama biri bizi uyarmisti dikkat edin ters köse yapabilir demisti ilk basta sen sonra bizde adama epey yüklenmisti art niyetli demistik sonra adam hakli cikmisti ben sahsen özür dilemistim sende yorum yapmama tribünden izleme karari almistin ve o zamandan beri cok fazla yorum yapmadin

o günü hatırlıyorum kim olduğunu hatırlamıyorum. ama o haklıydı . demekki öğreneceğimiz çok şey var .......

Sayfa 517/639 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •