Sayfa 517/657 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 5254 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. C'lerin tamamını ele geçirsen de tek söz hakkın yok şirket üzerinde. İyi mi kötü mü bu onu da bilemedim. Güncel yönetimden memnun olunduğu sürece iyi bir şey olarak kabul edilebilir.

ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,323
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    C'lerin tamamını ele geçirsen de tek söz hakkın yok şirket üzerinde. İyi mi kötü mü bu onu da bilemedim. Güncel yönetimden memnun olunduğu sürece iyi bir şey olarak kabul edilebilir.

ytd
    bu söylediğiniz imtiyazlı hisse ile ilgili değil halka açıklık oranı ile ilgilidir diye düşünüyorum. belli bir seviyeye ulaştıktan sonra dava açarsınız üye seçimi değişir

Ucuz çok ucuz. Rusyadaki Avm disinda olumsuz olay yok. Orada da onemli bir sikinti beklemiyorum

4. Eee.. Geldik dereye. Daha nereye ???

Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Bu gün dususun son bulduğu bir gün olsun.. Show time

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku

Rusya olayı kira gelirlerinde olumlu artış yapar lakin rusya dövizi dışarı çıkarma der.Ruble olarakmı buraya getirirler yoksa orada mı tutarlar onu bilemeyiz.
    Rusya' nın Ruble ile petrol ve doğalgaz satma kararından sonra Rus Rublesi harika bir para birimi haline geldi. Bu zamanda Ruble kazanmak büyük avantaj diye düşünüyorum.

7. Bu yazıları ALGYO yönetiminden birileri takip ediyorsa kendilerine iletmek istediğim husus, ALGYO hisselerinde sermaye arttırımına gitmeleri gerektiğidir. Bu çapta bir şirketin piyasada bu kadar az hissesi olması cidden tuhaf ve hisseyi spekülasyona açık hale getiriyor.

8. Hisse tam ters köşe hareketlerle alanı pişman, tutanı hüsran etmeye devam ediyor.
    Kira geliri ve döviz pozisyonu olması ALGYO yu öne çıkartıyor.
    Bilen fiyata bakmadan topluyor bilmeyen düşüşte mana arıyor.
    FK komik hisse ucuz
    Ama ederini buldurmuyorlar
    Ben de 31.xx lerden biriktirmeye başladım umarım ucuzdan alım fırsatları vermeye devam eder..
    IMKB de böyle performansa bu şekil negatif hareket eden hisseler de var..
    Olsun da yoksa nasıl para kazanacağız değil mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sayfa 517/657 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •