Sayfa 518/1024 İlkİlk ... 184184685085165175185195205285686181018 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Buna aktaş elektrik ekleye bilirsiniz...
    el koyduklarında ;aktaş'ın piyasa değerinin yarısı kadar parası halk bankası'nda blokeli idi.....

patronlar, o parayı temettü olarak dağıtalım demişlerdi, kabul etmediler !!!

o para kimbilir ne olmuştur ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    İmar bankasının yanı sıra esas diğer bombalar Çukurova ve kepez hisseleridir
    böyle bir çökme tarihte yok
    resmen gasp. (hisse senedi yatırımcıları açısından)
    bunlara sabah yayıncılığı da ekleyin.
    Aynen öyle devleti yönetenler hırsız Uzanlar yüzünden ki o da onlara rakip olduğu için, hiç bir suçu olmayan masum küçük ,büyük tüm hissedarların malını gasp etmiştir. Bu kadar büyük gasp olayını hemde devlet yapıyorsa ben SALAKMIYIM borsada yada başka bir yerde devletin bankası, devletin şirketi filan diye güvenip oraya yatırım yapayım ! Bazen gerimle gülüyorum bizim beton beyinlere , arkasında TOKİ güvencesi var diye betonlara balıklama dalıyorlar ya her neyse onlara zaten acıyanın amk...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,501
    Madem laf lafı açıyor elimde Marmara bank hissesi var o dönem tek seans yabancı ortaklık haberi ve hisse her gün az işlem ile tavan tavan gidiyor elimiz satmaya gitmedi son tavan ertesi hisse tahtası kapatıldı hisseleri takas banktan çektim..ofisin bir köşesini süslüyor...sonuç malum..
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

4. Bu sefer yavaş yavaş sindire sindire çıkıyor. Bu seviyelerde ortaya çıkabilecek bir Overshoot halinde ise çok kısa sürede 9 ları görebiliriz. Sonrasında akıllara Arjantinli ünlü topçu gelebilir:

10 Maradona 🙂

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    el koyduklarında ;aktaş'ın piyasa değerinin yarısı kadar parası halk bankası'nda blokeli idi.....

o para kimbilir ne olmuştur ?
    Evet ya AKTAŞ elektrik , orada da milletim temettü alacakları ile hakları GASP edilmişti hemde devleti yönetenler eliyle.

6. 6,6463 +0,1764
    durmak yok !!

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Evet ya AKTAŞ elektrik , orada da milletim temettü alacakları ile hakları GASP edilmişti hemde devleti yönetenler eliyle.
    e sabah yayıncılığı nereye koyacaksınız!!

o sabah bugün açık olan sabah ile aynı değilmiş !!!

1 gün bile yayınına ara vermeyen gazete

tuz kokmuş tuzzzz...

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Küçülmekle kalmayacak olay sn heval.Çok iflas eden olur yakında ,duyarız hep beraber.2milyon 150 bin kişi inşaat sektöründe çalışıyormuş.Sade nisan mayıs ayında 150 bin kişi işsiz kalmış inşaat sektöründe.Bu gidişle sadece inşaat sektöründen 6 ay içinde bir 500 bin kişi eklenir işsizler kervanına.Durum maalesef çok tatsız.
    sadece beton diken toprak taşıyan bomboş ekipler var,bunlar aslında gizli işsiz. inşaat çöktükçe bunlar işsiz kalıyor ve yapacakları başka bir iş YOK,çünkü cahiller çünkü beceriksizler ve avantadan yaşamaya alışmışlar. aileleriyle birlikte bunlar 10 milyon kişi eder.bomboş asalak bir kitle

Sayfa 518/1024 İlkİlk ... 184184685085165175185195205285686181018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •