Sayfa 519/915 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Su SPK'dan ceza yiyen eleman senin kadar uyanik olamadi. Neymis:

Twitter'da: 1 dolarda bekliyorum: Eger duserse orada alacagim.
    Hisse/net'te: 39 satip 36'da aliyorum. 40-41'de ne olacak.
    Hisse/nette 1 sene once. 70 iken.. uzaya cikacak, hic bir sey satmayacagim.

Simdi: Ne var, hepsi birden olamaz mi.

Olamaz arkadasim. hepsi birden olamaz.

Bir de ben senin ipligini pazara cikarip twitter kimligini teshir etmeseydim, insanlar seni masumca 39-36 arasi al-sat yapan biri sanacakti. Senin bir yandan da hisse icin 18 lira masallari anlatarak insanlari korkutmaya calistigini nereden bileceklerdi. Burada al-sat yaptirtmaya calisarak insanlari hisseden sogutmaya calis, twitter'da ise fiyat cok dusecek diyerek korkutup kacirtmaya calis.

Elinde olmayinca negatif seyler pompala. Elinde varken uzay f/klari cigirtkanligi yap diyecegim ama ben senin kendi hesabina ugrastigini dusunmuyorum. Daha cok, dusukken, spegin toplamasina yardim, yuksekken ise spegin satmasina yardim etmeye calisiyorsun goruntusu var buradan bakinca.

2.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Bu hissede hem uzun vadeli yatırımcıyım , hem al-satçıyım ( lotlarımı arttrımak hem veya kar yapmak hedefiyle) hemde gerektiğinde ihtiyaçlarım için hisse satarım. Spk ve forum kuralları dahilinde de herkes kendi istediği düşüncelerini yazar ve söylemekte özgürdür.

Suç olan ise, başkalarına Al-Sat tavsiyesi vermektir. Kendi düşünce ve fikirlerini, Spk kuralları dahilinde yazmak suç değildir.

zavallı zat iyi oku bunları çırak

3.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    Ayrıca x kişisi diyelim, daha önce uzun vadeci ise bundan her an vazgeçmekle özgürdür.

veya tam tersi al-satçı ise tekrar uzun vadeci olabilir.

Veya tam tersi isterse yukardada söylediğim gibi hem al-satçı hemde uzun vadeyi aynı anda yapar.Uzun vadeli hisselerine dokunmaz ( acil ve o anki ihtiyaçlar dışında) parasının diğer kısmıyla al-sat yapabilir. Herkes kendine bir strateji belirlemekle özgürdür.

Kişi bunları Spk kuralları dahilinde yazmakla özgürdür. Kimse karışamaz , bi şey söyleyemez.

BU arada , bir başkasına iftira atmak da büyük suçtur.
    Çırak oku oku

4. Spkdan ceza alan şahıs diyerek la beni tehdit mi ediyorsun çırak..

yiğidin her şeyi ortada çırak ..

ceza alacak kişi iftitira atan olacak eğer cezalık bir durum varsa . ( tehdit cümlesi değildir , bilgilendirme cümlesidir. Benim işim olmaz tehditle falan)
    Son düzenleme : lionnes1; 26-08-2022 saat: 09:08.

5. şimdi de yazıyorum ve twitterda kront etiketiyle her şeyi paylaşmaya başlayacapım..

senin ne kötü niyetli ne bencil biri olduğunu bütün twitter alemi tanıyacak seni bundan sonra

burda 3-4 kişiyle ortamı sahiplendin tabi sürekli aldı ve iftiralar..

twitter camiası seni tanıyacak artık çırak ..

6. normalde o twitter hesabımı kront paylaşımları için kullanmıyorum , haberleri takip etmek içi kullanıyorum , son 3-4 aydır kront etiketiyle grafik paylaştım ,yani da önce o hesabımı kront için hiç bir zaman kullanmadım..

bi de sana hesap mı vereceğim .. neden o twittter hesabımın bana ait olup olmadığının neden yazmadın diyorsun
    ..
    Sen kimsin ? iyi meydana boş buldun .. saldır babam saldır.

şimdi burdan paylaşılan ve bana iftira yazılan yazıları kront etiketiyle orda bütün twitter camiası da görecek.
    Son düzenleme : lionnes1; 26-08-2022 saat: 09:21.

7. Paylaştım...

Hisse nette bu kişiye herkes dikkatli olsun ..

İşi gücü algı iftira..

Benim için söyledkilerine bakın..

Yiğidin malı ortadadır çırak.

Bak herkes görsün diye paylaşıyorum.

Herkes araştırsın beni.

#kront

https://twitter.com/amonslayer00/sta...41382335254530

8. Bundan sonra burda yazılan ve iftira niteği taşıyan bütün yazılar twitterda kront hastagıle paylaşacağım..

Ek olarak her tweetin görüntülenme sayısı da paylaşacağım , her tweeti kaç kişi görmüş diye.

Yiğidin malı ortadadır koçum

Sayfa 519/915 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •