Sayfa 520/788 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Düzeltiyorum 21. olmuş.

2. Selamlar,

ben de bakındım aksam twitter falan ama bulamadım...

3. Bu Kağıttan 2 yıl takiple çok şey öğrendim al sat' larla Para kazanmak çok zevkli bir bakıyorsun bir anda % 4 düşmüş Bir anda bakıyorsun % 5 çıkmış şahane para kazandırıyor.

4. Haftalık ve Aylık da Takas Değişimleri......

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. takaslar cok ıyı ..

deutche yenıden gırıyor mala barız bellı oldu .. adamlar yenıden kaymagını yıyecekler hıssenın orası netlestı.. kar rakamını göresiye geliyor çakallar..

küçük yatırımcılarda tam bir zabırsızlık örneği.. 500000 lotu fiyatı 1 lira bile yükseltmeden topladı adamlar.

dün ATA yatırım 380000 lot satıstaydı net .. elindeki tüm malı kaptırdı. malı alan da vakıf yatırımdı galıba..
    gedik desen ha keza 127000 lotu kaptırmıs bu ay.. geri kalanı da satsalar da sadece benım lotlar kalsa gedikde

neyse 4.çeyrek rakamları gelene kadar topladıkça toplayacaklar belli oldu .. başabaş noktasına az kaldı .. bakalım neler olacak önümüzde 3-4 ay var 12 aylık rakamları almak için .. sonrası biraz daha hareketli.. ilk çeyrek rakamları genel kurul tememttü derken bakalım neler olacak..

olacaklar belli , işlem hacmi artırılarak yeni yılda x50 ve x30 a giriş için uğraşabilirler, yeni yılda temettü dagıtımı ile yılın ikinci yarısında yeniden temettü endexine giriş vs vs.. gündemler arasında olabilir.

Allah vere de kar rakamlarını artırarak devam edebilsek.. yeni bir katakulli gelmezse mülkerden şanslıyız..

seç market konseptinde şuan 500 şubeye ulaştılar.. bu rakamı 2019 da agresif artırırlarsa bu bize yarar. bakalım şöyle bi 1000-2000 li rakamlara ulaşsalar güzel ciro oluşturur..

tüm bunlara karşılık hisse başına düzenli şekilde güzel bir oranda temmettü vermeden bir cacık olmaz..

3milyar ciro var .. dağıtılabilir net kar rakamı hisse başına 2 tl civarına ulaşmadan da çok beklentiye girme taraftarı değilim ..

6. Teşekkürler OSCAR77, günlük pastalarıda paylaşırsanız, müteşşekkir oluruz👍👏

7. http://hisseanaliz.net/filedata/fetc...9&d=1542233933

Pastalar yine benden🎂🎂
    ATA full satmış💩💩💩

8.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Teşekkürler OSCAR77, günlük pastalarıda paylaşırsanız, müteşşekkir oluruz����
    Rica ederim.. Çoğunlukla gün kapanışında müsait olmadığım için fırsat olmuyor. Ama yine de paylaşmaya çalışırım.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 520/788 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •