Sayfa 520/601 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon
Arama sonucu : 4808 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. alarkoyu kaçırdım diyen çok. orada oluşacak büyük kar rakamı belki bir belki iki yıl için geçerli olacak. bizdeki rakamlar neredeyse 15-20 yıl dolar bazında garanti hale geldi. hem de artarak devam edecek. tahtayı hareket ettirmeyen grubun elinden mallar biraz alınırsa işte o zaman olayın rengi değişir.. ben bir hekts bir sasa performansı beklerim. eğer yıllık yatırımlarda hedeflenen miktarlar gerçekleşirse.

2. Kağıttaki baskı devam ediyor. Şirket hisse senediyle pek ilgilenmiyor sanki. Kopan kağıtların şirketleri sürekli atraksiyon yapıp, fiyatı yükseltme derdinde. Şirketin biraz ilgilenmesi lazım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Purplelake Yazıyı Oku
    Kağıttaki baskı devam ediyor. Şirket hisse senediyle pek ilgilenmiyor sanki. Kopan kağıtların şirketleri sürekli atraksiyon yapıp, fiyatı yükseltme derdinde. Şirketin biraz ilgilenmesi lazım.
    her baskıda mal el değiştiriyor. infonun hedefinden sonra rahat 7 milyon lot hisse yeni alıcısını buldu. piyasa farkına varıyor..

belli rakamlardan sonra kopmak dileğiyle..

aksen vadem 2023 sonrasına bakacağım..

4.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    her baskıda mal el değiştiriyor. infonun hedefinden sonra rahat 7 milyon lot hisse yeni alıcısını buldu. piyasa farkına varıyor..

belli rakamlardan sonra kopmak dileğiyle..

aksen vadem 2023 sonrasına bakacağım..
    Dostum uzun vadede sıkıntı olmaz zaten de, böyle enflasyon olan bir ortamda da baskı komik oluyor. Diğer firmalara bak, şirket değeri düşmesin diye geri alım açıklayan bile var. Şirket ilgilenmeyince, elinde lotu olan grup istediği gibi hareket ediyor gibi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bence baskı falan yok hissede. Baski var dediginiz hisse 1 yıl önce 6.15 tl, 2 yil önce 1.75 tl ymis. Şuanda da tarihi zirvesinde.

Daha ne olsun.

Beklenti güçlü tamam ama sağlıklı olan bu beklentiyi tavan tavan giderek kısa sürede değil zamana yayarak gerceklestirmesi. Inanin böylesi daha iyi.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Temettü olayi çok önemli degil. Özellikle de bunun gibi surekli yatırım yapan büyüme sirketlerinin kaynaklarini temettü yerine yatirimlara yonlendirmesi hem şirket hem de yatırımcıları için daha hayırlı olur diye düşünüyorum.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    daha once yazdigim gibi bende temettuye sicak bakmiyorum ancak twitterda paylasilan firma ile olan emaillesmelerde temettu konusu gundeme geldi, Pinar hanim temettunun gundemlerinde oldugunu soyledi (genel kurul karar verir diye de eklemisti) ve boylece ok yaydan cikti bir kere. Az cok bir temettu verecekler gibi duruyor.

Merhaba arkadaşlar.
    Daha önce de yazmıştım, Aksen en güvendiğim hisse. Ara ara girip yorum yapıyorum.
    Geçen 2021 ocak ve eylül ayında yaptığım yorumlar hala geçerli.

Aynen alıyorum. Kalan herkese bol kazançlar.

Bir de AKSEN müdavimi Neva91 vardı.
    Umarım hala hissededir çıkmamıştır.

Sayfa 520/601 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •