Sayfa 521/1002 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Özel sektörde bile garip insanlar yönetici olarak yükseliyor, akıl mantık sahibi kişiler alt tarafta yukarıdan gelen saçma şeyleri yapabiliyorsa yapıyor ya da akıllı bir şekilde geri bildirip itiraz ediyorlar. Yani bu karar müşteriyi kızdırır, ya da masrafı çok fazla ya da bunun için imkanım yok ya da şu şu ihtiyaçlar da var diyenler olabiliyor.

Kamu'da durum nasıl gerçekten bilmiyorum, görev yerini korumak için pek fazla yukarıya akıl filan verilmiyordur. Bir emekli subay OYAK genel kurulunda "Yukarıdan gelen repete, aşağıdan gelen sepete" ilkesini söylemiş tutanaklarda vardı, yani durum bilinse de kamuda düzeltmek zor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Red face

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Evet insanlar akın akın marketlere hücum etti ve hukumetin bu anı kararı elimize yüzümüze bulaştı...3 martta alacaktınız hepimiz temizken... şimdi dışarı çıkabiliyor olacaktık...

Evet 1-2 gün önceden haber verilseydi insanlar ihtiyaçlarını alırdı..Mahalle araları ekmek satarlar herhalde , millet internet alışverişine yönelir büyük ihtimalle...ama inşallah kargoculara yasak gelmez yoksa işler mafişşşşş
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,778

aktif alan-satan fark grafiği
    Bear_Bull
    @BearBull26

4. Kayınpederin tarla var holder atacak. İlçede yaşıyor köye gidemiyor böyle tedbir alırlarsa kışın odun yeriz

5.  Alıntı Originally Posted by wadecan Yazıyı Oku
    Son 2 günde olduğu gibi akşam seansı kapanışına doğru bi alım dalgası geldi. Yükselişe devam demek mi oluyor bu
    116 dan yaptığım 125 kontrat shortu 114.80 den kapatmadım 50 den kapatırım diye. Son saniye en yüksekten kapattım. Piyasanın gerçeklikle alakası yok ama bi yerde dönecek. Sonuna kadar kapatmayacağım karda iken

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Eskiden National Geographic kanalında Kıyameti bekleyenler diye bir belgesel vardı...
    Şimdi yayınlanıyor mu bilmiyorum. Orada çok enteresan bölümler izlemiştim, adeta yok artık dedirtecek cinsten.
    Yerin altında özel korunaklı sığınak yaptırıp, aylarca yetecek yiyecek stoklayanlardan tutunda, Mad Max gibi gezici bir tank gibi araçlar yapanlar mı derseniz..
    Neler neler...
    Şimdi ki dünyanın halini görünce, hiçbir şeyi yadırgamamak gerekiyormuş insan onu öğreniyor.
    Son düzenleme : Karatay; 10-04-2020 saat: 23:24.

Madem böyle karar alıyorsun o zaman gece 24 ten sonra acıkla yasak diye

Yani insanların sokaklara cıkacagını sosyal mesafeyı ihlal edeceğini düsünmüyor musun

Bu kadar mı vizyonsuz bu adamlar.

Cok büyük hata.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    İşte o yüzden parlementer sistem diyoruz

550 mv ne işe yarıyor bu memlekette

Koca bir hiç

Eger parlamenter sistem olsaydı bütün kararlar mecliste alınırdı
    1 aydır hergün İmamoğlu haykırdı, sokağa çıkma yasağı diye...Bu milletine kin kusanlar ise CHP'li biri söylese direkt ret olmalı diye bunu kabul etmedi..Umreden dönenleri patır patır soktu ülkeye haliyle her geçen gün sayı arttı, tabi gerçek sayıyı maalesef bilmediğimiz için şimdi sokağa çıkma yasağı geldi çünkü açıkl*****n belki 3-4 katı bilmiyoruz..
    Ya neler yazmak istiyorum da küfür etmek zorunda kalacağım için bunu yapmıyorum..Ya bunlar yemin ediyorum bu ülke tarihinin en büyük belası.

Sayfa 521/1002 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •