Sayfa 523/963 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Eksiye geçmesen amk buné be koza %2 primi bu eksiye geçecek

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    citi kozaa'yı üzerine yapacak galiba
    1,5m mal almış bugün tahtadan
    yarın satar citinin taşıdığını görmedim ipeke yi perişan eden de onlar al sat al sat bizi sinir ettiler verdiler elimize bekliyoruz işte...

3. kozaada citi açıkçıları ipe dizdi , devre kestirir inşallah , alamayan gelsin ipeke verelim
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by paşatorunu Yazıyı Oku
    yarın satar citinin taşıdığını görmedim ipeke yi perişan eden de onlar al sat al sat bizi sinir ettiler verdiler elimize bekliyoruz işte...
    dünde ciddi almışlardı kozaa da

5. Bir delikanlı aranıyor kademelerı kaldıracak nasıl olacaksa bende bilmiyorum

6. Görünen o ki her zamanki döngü yine başladı...

Şu an KOZAA zamanı...

Kozaa'daki hareket bitene kadar bu uyuzla uğraşmaya ve vakit kaybetmeye gerek yok...

Ne zaman Kozaa'daki hareket biter, bundaki hareket ancak o zaman başlar...

YTD...

7. kızımıza vermeye doyamadılar bugün , 5 üstü kapatsa bari...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Ya petkim le 497 lerde kafa kafaya girdik adamlar 5 08 kapadi biz 4 95 .. neyse artık yarın inşallah

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 523/963 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •