Onemli Gunler Banner
Sayfa 524/1019 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. Dünya Bankası küresel ekonomi ve Türkiye ekonomisi için 2022 büyüme tahminlerini düşürdü https://t.co/7x690x1ojP
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Sayın pilavlı, dramatik olay belki yakışıksız olacak ama olayı resmedişinize kahkahalarla güldük, bu arada Allah rahmet etsin merhuma, inşallah o da öbür dünyada gülenlerden olur.
    Sorun yok, yaşıttık, eğlenceli biriydi takılırdık birbirimize, yazdıklarımı okusaydı hoşuna giderdi. Ölürken hastanede yanındaydım, hayattayken samimi olduğunuz şakalar espriler yaptığınız birinin arkasından da benzer konuşulabilir diye düşünüyorum, böylece kişiyi güzel hatırlıyorsunuz gülümsüyorsunuz. Ölüye saygı ayrı bir şey.
    Neyse bunlar hassas konular, düşünceler farklı olabilir, kimse rahatsız olmasın, kapatalım.

Son olarak Allah kimseye ya da yakınına kanser vermesin, çok kötü bir ölüm şekli. Dilerim çaresi bulunur en kısa sürede.

3. Amin sayın pilavlı, başınız sağ olsun, Allah arkadaşınıza rahmet etsin, sizlere de sağlıklı huzurlu uzun ömürler versin.

4. Fed: Gerekirse daha agresif faiz arttırırız, demiş
    Eyvah

Aslinda yanliz kalmiyor, hafta ici sabah 10 aksam 17 gibi bir yardimci ile anlasti o yemek temizlik arkadaslik okey oynama gibi islere bakiyo arada benden ekmek almami istiyor, sebze meyve leri de haftalik alisveris yapip hallediyorlar, kizi da gunde 5-10 kez konusuyor arada o da gidiyor esim covid cekincesinde meslege bile veda etti hakki oldugu halde zaman geldi diyip emekli oldu.

Kaynana da tek sikinti sak diye sabah ilacinin bittigini bize soyluyor icemedim alinmasi lazim diyor sonra esim dr arkadasini ariyor, ilac yazdirilmasi gerekli ise onlara yazdiriyor ve eczaneye de ben gidip onlari aliyorum anlik is yuku yani...

Simdi listeye gore bitecek olani belirledim farkli bisi olursa dicem bak bunu 3 ay once aldik su tarihte bitmesi gerekiyordu nasil bitti bu, tabi buna yanit yok ama en azindan vaktinden once bitirdigi tespit edilir..

Bakalim.. ama su dozaj bitimine 15 gun kala ilaclari (raporlu / raporsuz) alma imkani varsa o cok iyi...
    Dr konusunda ben ve esimde onun hastane kontrol olmasi gerektigini ilaclarini kontrol ettirmesini soyluyoruz ama oglu hastane de kovid kapar diyince elbette onu dinledi bizi degil....

Alıntı Originally Posted by bluedream Yazıyı Oku
    Yazdıklarınızdan ilaçları içmediğini anlıyorum.
    Başımdan geçti aynısı oradan biliyorum.
    Bizim eczacı ilaç günü whatsapp tan mesaj atıyor...Bütün müşterilerine böyle bir hizmet sunuyor. Raporlu ilaçlar 15 gün önceden alınabildiği için bir kaç gün içinde almak veya şu gün geleceğim diye mesaj atmak yeterli. O zaten hazırlıyor...
    Kayınvalidenizi düzenli Dr. muayenesine götürüp oluşan sorunları Dr. ile konşmakta yarar var...
    Böyel bir olayda kayınvalideme Demans teşhisi konmuştu. Yanlız kalmaması gerekiyor ve ilaçlarını içip içmediğini kontrol altında tutmak gerekiyor.
    Zor bir durumdur.. Kolay gelsin...

Saygılar
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

ben FOX izliyorum ama o da artik rutine girdi gibi geliyor bana da...
    Dediginiz gibi onemli gelismeleri zaten tweet ile kolayca bulabiliyoruz, habere zaman ayirmak aslinda master sef yada maske ye bosa zaman kaybetmek ile ayni olmaya basladi cumartesi de survivor var onun zaten ilk gunu guzel oluyor adaya ilk gidis jeep te ziplaya ziplaya yerlerine gitmeleri ada manzarasi filan...

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    tv den haber izlemek bana zor geliyor artık....

Gecen pazar gunu de arkadasina gitti onun aklina gitti TEB e maas tasima yapti promosyon guclu ve duran parayi degerlendiriyormus filan... Daha onceki hafta sonu da gelin kiz ve torunlarina kizmisti, neden gelip benim odada oynamiyolar diye filan... Neyse ben aslinda ona gecen sene fon almistim hatta parani niye bosta tutuyosun bak para piyasalari fon da ufak ta olsa bi para gelir demistim, o zamanlar para getirmiyo filan demisti, takip etmiyordu aslinda, parayi da bana cektiriyordu, su kadar para lazim diye tel aciyordu o zamanlar...
    Arasira gene para lazim der ekmek lazim der, yardimci kadin niye ekmege paraya gitmez onu da cozemedik, neyse onlar evde yaksin kombiyi de okey oynasinlar hehe

Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Amanın ! Devletin en nefret ettiği tipler, ne o öyle 30 yıl emekli maaşımı ödenirmiş ? yeni nesli 60 yaşında emekli edip 5 yıl sonra mezara gömecekler ki hasılat cepte kalsın

icinde et olan seyler de fiyatlar uctu gitti
    bizim mahalle esnaf iki lahmacun salata ayran tulumba tatli filan 22tl
    lezzetli ce yedim dun...

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    bugün 2 yengen+2 çay =68TL şortu indirdik yuhh

Sayfa 524/1019 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız