Sayfa 525/630 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 5039 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Hadi şu İSCTR'lerinden ciddi bir kar yaz da sana teknemi 300.000 Euro'ya satayım. Sana %15 iskontolu vereceğim piyasa fiyatından ve hiç pişman olmayacaksın aldığına. Ben de bir üst modele geçerim, sonra da beraber Rodos'a veya Midilli'ye 5 çayı içmeye gideriz.
    bence Girit'e gidin, benim favori mekanim
    Hanya'da dostlar var, rezervasyonda sorununuz olursa ararim
    Rodos'ta tampliye sovalyelerinden baska bir sey yok
    At, tay, midilli, gecicen onlari da
    beni deniz tutuyor maalesef, motion sickness'im var, sadece ucak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sizin birbirinizde teliniz yok mu? Ya da özel mesaj denen bir şey var. Bence acaba insanları daha fazla esir etmeseniz mi? Çünkü bu yazıların buradaki çoğunluğa zerre katkısı yok. Hani burası da bunun için var ya.
    hocam herkes istedigini yazsin
    ama isine geleni yazsin, ama istedigini yazsin
    en kotu sey susmaktir
    okumak her anlamda iyidir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    EREGL resmen yerel / küresel resesyonu satın alıyor. Bugün %3 düştü, tarihi nominal zirvesinin de çok altında. Resesyonu satın alma olayı genele yayılırsa acaba ne olur diye de düşünüyorum.
    o kadar temettu verirsen, neyse....

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sizin birbirinizde teliniz yok mu? Ya da özel mesaj denen bir şey var. Bence acaba insanları daha fazla esir etmeseniz mi? Çünkü bu yazıların buradaki çoğunluğa zerre katkısı yok. Hani burası da bunun için var ya.
    Abi arada bi; kendimizce; teknik taktik.. bi şeyler yazıyoruz işte.. Hep iş, hep iş.. Biraz da Erdemir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    PGSUS yakın takibimde. Henüz sırası gelmedi ama, çünkü felaket bir düşüş trendinde sürünmeye devam ediyor. Bu düşüş nerede sonlanacak diye kafa yoruyorum.
    ali taburcu oldu mu?

6.  Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Abi arada bi; kendimizce; teknik taktik.. bi şeyler yazıyoruz işte.. Hep iş, hep iş.. Biraz da Erdemir..
    Size demedim Sayın İNVENTOR.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

EREGL resmen yerel / küresel resesyonu satın alıyor. Bugün %3 düştü, tarihi nominal zirvesinin de çok altında. Resesyonu satın alma olayı genele yayılırsa acaba ne olur diye de düşünüyorum.
    Havayollarinin kargolarinda da bayagi dusus vardi gecen ay okudugum makalede. Senelik %57.

PGSUS yakın takibimde. Henüz sırası gelmedi ama, çünkü felaket bir düşüş trendinde sürünmeye devam ediyor. Bu düşüş nerede sonlanacak diye kafa yoruyorum.
    Bankalari tutup oteki herseye veriyorlar. Hamas'tan sonra boyle oldu. Ozellikle Info, Tera, Tacirler gibi kurumlar israrla 30 hisselerini dusurmek icin hareket ediyorlardi takip ettiklerimde. Dusurmeye mi calisiyorlar, yoksa cikiyorlar miydi tam olarak cozemedim. Havacilik icin 4C ve 1C olu sezon.

Sayfa 525/630 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •