Sayfa 526/814 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Bilmiyorum ki.. Ama artık sabır kalmadı... Bir haber gönderemediler..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi kaç yıl geçti hatirlamiyorum bile enaz 5 sene
    Burasi benim için cilehane gibiydi.. Sabırı bu hissede öğrendim desem yeridir..
    Borsa ya sabri ya kaybetmeyi öğretecek hepimize..
    Yada takmamayı

2. Yada mide rahatsizliklariyla nasil başa çikabilinecegini

3. Haklısın

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. işlem hacmi sürünmeye başladı.. bu fiyattan satacak kimse kalmamamış ...
    haberiniz olsun ... ya vurun kafasına yada çıkarın ... make your choise spek(testere)😂😁

5. Aynen. iste. Dusurebildikleri bu ya herru ya merru satanlar dokuldu.

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Merak ediyorum cevap ariyorum.. Markayi resmen rezil ettiler
    Çakma Markalar bile bu markadan daha kalitelidir zannimdayim..
    Bu kagidi bu kadar baskilayip satanlar bu limana yakin zamanda uğramaz izlenimi veriyorlar.. Ben de marka yok ama markanin yavrusu trnsk markanin hayallerini gerçeğe çevirebilir mi.. Ne de olsa markaki kuruşlardan aldiklarini 2lerden millete sattilar.. Ve operasyon bitmişe benziyor ve yeni operasyonlari trnsk uzerinden yapabilirler mi yaparlar mi

7.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Merak ediyorum cevap ariyorum.. Markayi resmen rezil ettiler
    Çakma Markalar bile bu markadan daha kalitelidir zannimdayim..
    Bu kagidi bu kadar baskilayip satanlar bu limana yakin zamanda uğramaz izlenimi veriyorlar.. Ben de marka yok ama markanin yavrusu trnsk markanin hayallerini gerçeğe çevirebilir mi.. Ne de olsa markaki kuruşlardan aldiklarini 2lerden millete sattilar.. Ve operasyon bitmişe benziyor ve yeni operasyonlari trnsk uzerinden yapabilirler mi yaparlar mi
    Markayi guzel pazarlamislar simdi yeni liman bence trnsk duran varlik alimida yaptlar tahsisli bi kap haberi ucurur sonrasi burdaki kazancla markaya ilerde bi guzellik olur gbi bnlar varsayim

8. 17.55. Baktim 59du 18de baktim. 60. Kapatmistr dedim yine 58. tovbe yarabbim

Sayfa 526/814 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •