Sayfa 527/999 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Teb euro yu 1,20 den 0,50 ye direkt cekmiş ,dovizbaska bankaya eft sorun oluyormu ,masraf nasıl ?
    tabiki. tüm yabancı para transferlerinden SWIFT ücreti alınır.
    Fiziki olarak masrafsız transfer edin derim.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2. Arkadaşlar bu ak portföy'ün para piyasası fonu ANL hakkında bilgisi olan var mı? Nereden alınabiliyor getirisi nasıl acaba tşk.

3. Anl ppf fonu AKBANK'a mı aittir

swift + muhabir masraf alınır paraya bağlı olarak değişkenlik gösterir muhabir masrafı elden götürmeniz daha iyi

5.  Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Anl ppf fonu AKBANK'a mı aittir
    Fon yoneticisi Ak portfoy. Alternatifbank kanaliyla alim-satim yapiliyor.

Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu ak portföy'ün para piyasası fonu ANL hakkında bilgisi olan var mı? Nereden alınabiliyor getirisi nasıl acaba tşk.
    aman böyle sorular sorma, birileri geliyor dalga geçiyor daha fon almayı bilmiyor diye, anamızın karnında fon alıyorduk sanki, işin açığı daha geçen denemelik ilk kez ufak bir fon aldım, mevduat yüzünden fona yeni yeni bulaştık. birileri fonlar mevduattan daha az getiri verirkende fon kullanıyorlarmış demekki ekonomik okur yazarlığa bağlı olarak

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Fon yoneticisi Ak portfoy. Alternatifbank kanaliyla alim-satim yapiliyor.
    hangi fonun nerden alınıp satıldığına tefaş sitesi üzerinden mi bakıyorsunuz ?

8.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    hangi fonun nerden alınıp satıldığına tefaş sitesi üzerinden mi bakıyorsunuz ?
    Fonun KAP sayfasinda genelde bu tür bilgiler yer alir ama. Bu fonun sayfasinda yanlis bilgiler vardi. Alternatifbank kanaliyla alim satim yapan bir arkadas paylasmisti bilgiyi.

Sayfa 527/999 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •