Sayfa 527/993 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Camdaki kızı takip eden arkadaş, haydi yine iyisin. senin için süsleniyormuş.

Camlara fazla bakmayınız. Tacizden ve röntgencilikten başınıza iş açılabilir.
    Camdaki kız, her daim süslü, bakımlı ve hazırdır.
    Cama kafasını gönüllü sokar, hatta camı da kendisi kapatır. Canı açamayacak, rahat nefes alacak şekilde kendine göre ayarlar.

2. Düşeni kırmayalımda...

Memento mori

3. Yıllardır yoncadaydım ve kart limitimi yükseltmiyordu.şimdi ykb ye başvurdum direk 100 k verdi.şu kredi kartı faiz olayını görünce şeytan diyo sadece asgarileri öde her kartın..ama neyse diyorum 1900 findeks düşmesin.

---
    Edit: şimdi bir bakayım dedim misal 50 bin ekstre de 20 bin asgariyi ödesem kalan ne kadar oluyor diye.30.500 diyor faiziyle.komik bir rakam valla.ben o 30 bini ödemeyip işte kullansam zaten 35 oluyor.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şu Sedat Peker in Deyyusu Ekber namınınin nereden geldiğini öğrendim. Osmanlı da 1650 li yıllarda saray çok fazla lüks içinde yaşarken halktan çok fazla vergi ister Sivas bölgesinde ki Varvarlı paşa bunu kabul etmez. En son Saraydan İbşir Paşa'nın karısını isterler Varvarlı paşa bunu da kabul etmez başkasının nikahlı karısını almak caiz değil diye. Bütün bu olanlardan sonra saraya isyan eder askerleri ile birlikte saraya yürür Karısı istenen İbşir Paşa'da destek vereceğini söyler. Saraya varmadan Varvarlı’nın ordusuyla birleşmek üzere kalabalık bir askerle ordugaha gelen İpşir ani bir saldırıyla asi paşayı yakalayıp kellesini İstanbul’a gönderir. Deyyusu Ekber ipşir paşa.
    Can a. dan kıymetlidir diye, veciz bir sözü vardır deyyusu ekberin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Camdaki kız, her daim süslü, bakımlı ve hazırdır.
    Cama kafasını gönüllü sokar, hatta camı da kendisi kapatır. Canı açamayacak, rahat nefes alacak şekilde kendine göre ayarlar.

tarkan filmleriyle büyüdük biz, iffet de cabası öyle bi hayal dünyamız var

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Yıllardır yoncadaydım ve kart limitimi yükseltmiyordu.şimdi ykb ye başvurdum direk 100 k verdi.şu kredi kartı faiz olayını görünce şeytan diyo sadece asgarileri öde her kartın..ama neyse diyorum 1900 findeks düşmesin.

---
    Edit: şimdi bir bakayım dedim misal 50 bin ekstre de 20 bin asgariyi ödesem kalan ne kadar oluyor diye.30.500 diyor faiziyle.komik bir rakam valla.ben o 30 bini ödemeyip işte kullansam zaten 35 oluyor.

Tüketicilere en ucuz finansman kredi kartından

MB'nin faiz indirimleri, tüketici kredi faizlerini geriletse de asıl etki aylık faizi yüzde 1,5'e kadar düşen kredi kartı işlemlerinde görüldü.

https://www.dunya.com/ekonomi/tuketi...-haberi-673744
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Düşeni kırmayalımda...

Şerro milim kıpırdamıyor ya bizimkiler öyle böyle öğrendi bu işi

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Can a. dan kıymetlidir diye, veciz bir sözü vardır deyyusu ekberin.
    gaya abi hoşgeldiniz başlık kurudu kaldı Tarkan filminden büyücü goşa vardı bi yorum alsak sizden et but olmayınca başlığa uğrayan kalmadı

Sayfa 527/993 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •