Sayfa 528/837 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 6694 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    bugünkü yükselişin pikinde 280 üzerinde 1 dk da 188 bin lot işlerm olmuş. birileri birşeylerin haberini mi aldı? takibe devam.
    https://twitter.com/ilteberogeday/st...LpxFVcPnQ&s=19

2. Özel emirle 135 bin lot alınmış.
    Yeniçamoluk otomotivden şüpheleniliyor.

3. Syn,keko üstad dünkü haraket için görüşlerini yazarmısın ,her zaman burada öncü olup bizlere ışık tutun dostum,büyük emeğin var,görüşlerin benim için önemli değerlendirirsen menun olurum,şimdiden teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Syn,keko üstad dünkü haraket için görüşlerini yazarmısın ,her zaman burada öncü olup bizlere ışık tutun dostum,büyük emeğin var,görüşlerin benim için önemli değerlendirirsen menun olurum,şimdiden teşekkürler.
    Eregl'de debeleniyoruz maalesef Sn. keko ile .

Gesan bilançomuz gelecek ve 280 üzeri önümüz açılacak inş. Karlılık ve borç biraz soru işareti olabilir, ciro güzel olacak görünen. Daha o kadar beklentiden de gerçekleşeni yok. Şahsen kafam rahat uyuyorum Gesan'da.

Yatırım tavsiyesi olarak almayın lütfen. Selamlar

5.  Alıntı Originally Posted by Sabolc Yazıyı Oku
    Eregl'de debeleniyoruz maalesef Sn. keko ile .

Gesan bilançomuz gelecek ve 280 üzeri önümüz açılacak inş. Karlılık ve borç biraz soru işareti olabilir, ciro güzel olacak görünen. Daha o kadar beklentiden de gerçekleşeni yok. Şahsen kafam rahat uyuyorum Gesan'da.

Yatırım tavsiyesi olarak almayın lütfen. Selamlar
    Eregli tahtasına da hastayım her sene milleti topluyup toplayıp dövüyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Sevgili dostlar, sunjunior ile ilgili bilgisi olan var mı? şirketin Büyük beklentileri var; ancak bu ürün ne kadar talep edilebilir şüphelerim var. Bu konuda beni aydınlatabilecek ya da herhangi bir kaynak paylaşabilecek bir arkadaş var mı? Haneler bunu alamaz diye düşünüyorum. (Türkiye de)

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Eregli tahtasına da hastayım her sene milleti topluyup toplayıp dövüyor...
    "Portföy çeşitlendirmenin önemi" dersini çok kişi tecrübe ederek öğrendi.

Şahsen maliyetim düşük, kardan zarar ettim. Güzel günlerini bekleyecek sabrım var. Ama bazılarının başı ağrıyabilir (bkz. keko )

8.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar, sunjunior ile ilgili bilgisi olan var mı? şirketin Büyük beklentileri var; ancak bu ürün ne kadar talep edilebilir şüphelerim var. Bu konuda beni aydınlatabilecek ya da herhangi bir kaynak paylaşabilecek bir arkadaş var mı? Haneler bunu alamaz diye düşünüyorum. (Türkiye de)
    Türkiye için biraz pahalı bir ürün 20 bın dolar deniyordu belkide sırf bu yüzden Almanya ya şirket ve panel fab. Kuruluyor ihracat ağırlıklı gider diye düşünüyorum ama bu işler bellide olmaz zaman gösterecek...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 528/837 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •