Sayfa 529/1027 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Yarın bi 300 daha sonra bi 300 daha seçime kadar beş 300 daha verilse doymayacak herhalde..

Şu sayfadaki dolarla ilgili en güzel benzetme YILANOĞLU ) gördükçe bunu gülüyorum.
    Yazdıklarımın Hiçbirisi Yatırım Tavsiyesi değildir.

2. 4.5275 yine geliyorum ben daha doymadıım

3.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    elinize ağzınıza sağlık.
    ek:

bir tek çoban yakıştırması olmamış. bize yakışmamış. oradan laf yiyebiliriz yine :)..

ben kendisini daha çok bütün gün pencerede oturup yoldan gelen geçen herkese atar yapan emekli albaya benzetiyorum artık malesef.

yaş konusuna gelince.. emin olun burada onun yaşlarında çok insan var. ki muhtemelen ben kendisinden yaş olarak büyüğüm. bu sebeple yaşı ikide bir kullanıp benim yaşımda adama gibisinden laflar etmek ayrı bir abesle iştigal oluyor bu başlıkta. hele ki başlığın sahibi ya da ombudsmanı gibi davranmayı kendine hak görmek..

bilgi birikimi, kalemi olup bunu bu kadar yanlış kullanmak yazık ve garip hakikaten.

4. Evet 4,5380 tekrar kısa pozisyonlar devreye girecektir.. Hedef 4,4410
    hakuna matara....memento mori.

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sevgili yaşar bora sağolsun bütün topiği küstürmeyi başarmış sonunda. Yav arkadaş ak diyorlar onlara gider yapıyorsun kara diyorlar onlara gider yapıyorsun, dolar diyorlar onlara gider yapıyorsun herkese gider olur mu yaa. Yaşına hürmet kimse gıkını çıkarmıyormıyor ama ayıp ediyorsun yaşar bora. Burda çobanlık yapmak sizin işiniz değil başımızda yeteri kadar çoban var zaten.

Beğenmiyorsanız yazmayın buraya. Haa başlık benim diyorsan biz yeni bir dolar başlığı açalım arkadaşlar biz yazalım oraya. Bu kapris bu kibirde nedir yaa. Dolar çıkar sevinme düşer üzülme siyaset yapma kalın çizgili yazma gerdiniz milleti topikte iyiden iyiye. İnsanlar zaten uğradıkları haksızlıklar yüzünden fazlası ile gergin sizde topiği iyi gerdiniz.
    Konu başlığında tarzını çok sevdiğim yazılarını takip ettiğim birçok kişi var.
    Alenen yazmak gerekirse ,
    Sn. Rxpu'nun bilgi birikimi ve sabrı,
    Umutabi'nin her daim beni gülümsetebilmesi,
    Ayhan başkan'ın burada en eskilerden olmasına rağmen herşeye maydanoz olmaması ama yeri geldiğinde lafı lank diye gediğine koyması,
    Sn.enfarktus'un bilmediği konuda yorum yapmaması ve bildiği konularda karşısındakini çok güzel şah mat edişi,
    Sevgili power PC gibi herşeyi uçlarda yaşayan birisi bile eminim sadece ben değil birçok kişiden sempati kazanmıştır..
    İsmini sayamadığım daha birçok saygıdeğer insan var burada..
    Size gelince sn. maharaj..
    Sizin her ne olursa olsun karşınızda ki kişi sizi ne kadar zorlansa zorlasin nezaketinizden ödün verdiğinizi hiç görmedim.
    Çok öyle sağa sola sataşan polemik yaratacak yazılarınıza da rastlamadım.
    Sizin gibi naif bir kişiyi bile bu mesaji yazmaya itiyorsa bu yaşar efendi. Demek ki gerçekten var bir sıkıntı.
    Bende diyordum acaba ben mi kuruldum acaba bu adama..
    Yahu bir insanın her lafı diken olur mu.
    Bir gün dahi bir insanı asagilamadan kırmadan incitmeden günü geçmez mi..
    35 yaşındayım ilk defa bu kadar yaş almış ama kendini yetiştirememis bir insan gördüm.
    Ama ben reel hayatta da böyleyim demelerine inanmıyorum. Asla olamaz bu kadar sivri.
    Yoksa çok dayak yer. Burası Türkiye. Adamın şalter attı mı sonunda ne olacağını düşünmez indirir kafayı burnunun ortasına..
    Bence hani burada durmadan millete diyor ya yok sanal diye rahatsın sanal diye böylesin vs.
    Alakası yok aslında kendini tasfir ediyor.
    Nasıl olsa bir isimden ibaret buradaki varlığı..
    Salla dur herkese..

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sevgili yaşar bora sağolsun bütün topiği küstürmeyi başarmış sonunda. Yav arkadaş ak diyorlar onlara gider yapıyorsun kara diyorlar onlara gider yapıyorsun, dolar diyorlar onlara gider yapıyorsun herkese gider olur mu yaa. Yaşına hürmet kimse gıkını çıkarmıyormıyor ama ayıp ediyorsun yaşar bora. Burda çobanlık yapmak sizin işiniz değil başımızda yeteri kadar çoban var zaten.

Beğenmiyorsanız yazmayın buraya. Haa başlık benim diyorsan biz yeni bir dolar başlığı açalım arkadaşlar biz yazalım oraya. Bu kapris bu kibirde nedir yaa. Dolar çıkar sevinme düşer üzülme siyaset yapma kalın çizgili yazma gerdiniz milleti topikte iyiden iyiye. İnsanlar zaten uğradıkları haksızlıklar yüzünden fazlası ile gergin sizde topiği iyi gerdiniz.
    çözülür sorunlar burası iyidir doların 2.90 lardan bu yana izlendiği ve fenomen olan bir başlıktır. arada sorunlarda çıkssada burası
    candır canandır bir yere gitmek yok çünkü halen doalrda yükseliş kaçınılmaz yani CRASH yakın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bovespa (BVSP)

71.740,73 -4.376,49 -5,75%

bov abovvvvvvvvvv dedi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Konu başlığında tarzını çok sevdiğim yazılarını takip ettiğim birçok kişi var.
    Alenen yazmak gerekirse ,
    Sn. Rxpu'nun bilgi birikimi ve sabrı,
    Umutabi'nin her daim beni gülümsetebilmesi,
    Ayhan başkan'ın burada en eskilerden olmasına rağmen herşeye maydanoz olmaması ama yeri geldiğinde lafı lank diye gediğine koyması,
    Sn.enfarktus'un bilmediği konuda yorum yapmaması ve bildiği konularda karşısındakini çok güzel şah mat edişi,
    Sevgili power PC gibi herşeyi uçlarda yaşayan birisi bile eminim sadece ben değil birçok kişiden sempati kazanmıştır..
    İsmini sayamadığım daha birçok saygıdeğer insan var burada..
    Size gelince sn. maharaj..
    Sizin her ne olursa olsun karşınızda ki kişi sizi ne kadar zorlansa zorlasin nezaketinizden ödün verdiğinizi hiç görmedim.
    Çok öyle sağa sola sataşan polemik yaratacak yazılarınıza da rastlamadım.
    Sizin gibi naif bir kişiyi bile bu mesaji yazmaya itiyorsa bu yaşar efendi. Demek ki gerçekten var bir sıkıntı.
    Bende diyordum acaba ben mi kuruldum acaba bu adama..
    Yahu bir insanın her lafı diken olur mu.
    Bir gün dahi bir insanı asagilamadan kırmadan incitmeden günü geçmez mi..
    35 yaşındayım ilk defa bu kadar yaş almış ama kendini yetiştirememis bir insan gördüm.
    Ama ben reel hayatta da böyleyim demelerine inanmıyorum. Asla olamaz bu kadar sivri.
    Yoksa çok dayak yer. Burası Türkiye. Adamın şalter attı mı sonunda ne olacağını düşünmez indirir kafayı burnunun ortasına..
    Bence hani burada durmadan millete diyor ya yok sanal diye rahatsın sanal diye böylesin vs.
    Alakası yok aslında kendini tasfir ediyor.
    Nasıl olsa bir isimden ibaret buradaki varlığı..
    Salla dur herkese..
    ++++ .....

Sayfa 529/1027 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •