Sayfa 531/963 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 7704 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. iki kağıt arasındaki geçmiş makaslara bakınca bu kağıdın patlama yapması lazım ama kozaa 10 çıkıyorsa bu eşek 3 anca çıkıyor

Alıntı Originally Posted by paşatorunu Yazıyı Oku
    kozaa 7 ye yaklaştı makas hiç bu kadar açılmamıştı bizimde 6 ya yaklaşmamız gerek ama tık yok
    2 tl yi geçtiği de oldu takın zamanda. . Eğer buyuk yükselişse kozaa tepeğe ulasana kadar fark olması gerekiyor zaten.. geçmiş hareketler bu sekikdedir..

Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Ben isterim kozaa 10 olsun en azından grup kağıtların dan biri show yapmış olur bu ipek anlaşılan ölmüş eşşek
    Hazırmıyız oetak ipeke ye küfretmeye..
    Kafama sıçayım.. kozaa da çıķış varken al sat yapmaya çalışıp çarpılıp ipeke aldığım için..

3.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    2 tl yi geçtiği de oldu takın zamanda. . Eğer buyuk yükselişse kozaa tepeğe ulasana kadar fark olması gerekiyor zaten.. geçmiş hareketler bu sekikdedir..

Kafama sıçayım.. kozaa da çıÄ·ış varken al sat yapmaya çalışıp çarpılıp ipeke aldığım için..
    Sen başla ortak gerisi benden

4.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku

Kafama sıçayım.. kozaa da çıÄ·ış varken al sat yapmaya çalışıp çarpılıp ipeke aldığım için..
    kozaa tepeye ulaşana kadar makas olması gerekiyor peki tepeye ulaştıktan sonra bu fark kapanacaktır demek ki bu ?

5.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    kozaa tepeye ulaşana kadar makas olması gerekiyor peki tepeye ulaştıktan sonra bu fark kapanacaktır demek ki bu ?
    Peki kozaa nın tepesi kac

6.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Peki kozaa nın tepesi kac
    bilmiyorum sayın uzman
    ama bu mıymıydan kozaa ya gecmemek için kendimi zor tuttuğumu biliyorum

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Genelde yakaladı birkaçkez de az birşey geçip sonra hep beraber şelale tabii mahkeme sonuclanması gibi özel bir durum olmazsa.. bir teknik direncler var bir de psikolojik
    Kozaa 7.00 ı hacimli geçene kadar ipeke artı yapabilir şahsi fikrim tabii

8.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    bilmiyorum sayın uzman
    ama bu mıymıydan kozaa ya gecmemek için kendimi zor tuttuğumu biliyorum
    Sorma valla ya ne kadar esseklik ettim kozaa lari satıp buna geçmekle

Sayfa 531/963 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz