Sayfa 531/925 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Mevcut siyasi güç gitmedikçe, devletten ve devletle bağıntılı kurumlardan, şirketlerden bulundukları konumları sadece bu siyasi güce borçlu niteliksiz kadrolar temizlenmeden kendi adıma bu şirketten hiçbir şey beklemiyorum. Akıllı Yatırımcı bu tip şirketlere tabi ki yatırım yapmaz. Faaliyetlerinde kâr prensibine göre hareket eden profesyonel kadrolarla çalışan şirketleri tercih eder. İnanın şu şirket batsa milli servet adına üzülürüm ama param için çok üzülmem. Devleti ve devlet kurumlarını şirketlerini bu hale getirenlerin sonunu çok merak ediyorum.

2. İbrahim Yumaklı sakal bırakarak tam manasıyla görevini yerine getirip günümüz siyasetinde daha üst bürokratik görevlere getirilmesinin önünü açmıştır.
    Kimsenin giyiniş kuşanışına hiç kimse karışamaz fakat İbrahim Yumaklı daha önceki görevlerinde neden böyle bir imaj değişikliliği yapmadığını da düşünmeden geçemiyor insan.

Konumuzun dışında olacak ama geçenlerde belgesel izliyorum bukalemun diye bir hayvan var duruma göre renk değiştiriyor işine nasıl geliyorsa öyle hareket ediyor. Bukalemun belgeselini izlemenizi tavsiye ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    İbrahim Yumaklı sakal bırakarak tam manasıyla görevini yerine getirip günümüz siyasetinde daha üst bürokratik görevlere getirilmesinin önünü açmıştır.
    Kimsenin giyiniş kuşanışına hiç kimse karışamaz fakat İbrahim Yumaklı daha önceki görevlerinde neden böyle bir imaj değişikliliği yapmadığını da düşünmeden geçemiyor insan.

Konumuzun dışında olacak ama geçenlerde belgesel izliyorum bukalemun diye bir hayvan var duruma göre renk değiştiriyor işine nasıl geliyorsa öyle hareket ediyor. Bukalemun belgeselini izlemenizi tavsiye ederim.
    yarım metre sakalda ben uzatsam acaba birşey olur mu eski ortak...

4. Biz hak ettik bis reise güvendik oda bizi bokladı capsız müdürleri getirdi adamlar calışmıyo yatsınlar ******lar..

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Niye çalışsınlar ki her sorunun bir bahanesi var zaten..

Gıda enflasyonu oluyor suçlu döviz...
    Döviz düşüyor bu sefer suçlu halciler.. komisyoncular...
    Halciler bizim suçumuz yok diyor bu sefer suçlu stokçular... vay şerfszfler....
    Stokçulara da baskın yapılıyor ancak ucuza gübre üretmeyen, üretmeyi beceremeyen ancak her ay devletten maaşını ikramiyesini sosyal yardımlarını alan memurların müdürlerin hiiiç suçu yok...!!!! neden onlar reisçi... 15 Temmuz kahramanı... 1 ay sokaklarda beklediler kolay mı..!!!!!!!!!

Gübre fabrikalarının hissesi 30 cente inmiş kimin umrunda...

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yarım metre sakalda ben uzatsam acaba birşey olur mu eski ortak...
    Bende sakal bırakıp gübretaş merkezine gidip şirketin durumunu sormayı düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Bende sakal bırakıp gübretaş merkezine gidip şirketin durumunu sormayı düşünüyorum.
    top sakal olmayacak dikkat et...mümkünse karmakarışık bir şekilde git daha makbul olur..

8. Millet eğer yanılmıyorsam bu seçimde çok büyük tokat atacak bunlara. Fanatik reisçilerde bile bu defa oy yok sözleri duyuyorum ki bunu daha önce o kişilerden hiç duymamıştım. Haydi bakalım hayırlısı. Çok iyi bir derslere ihtiyaçları var. Bu milletin koyun olmadığını anlayacaklar inşallah.

Sayfa 531/925 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •