Sayfa 531/717 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bademin yanına sağolsun spek fındıkda aldım kırıp kırıp yiyiyorum..
    Tekniğe göre düşeni kırmış. 😃 Düşen bademler kırıp kırıp yersin artık. Yine altına kaçırmazmı dersin. 0,70 altında deli gibi satan A1, dün 5,6 mly. Aldı. Ortalama 0.82... 😲😎😇

2.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Tekniğe göre düşeni kırmış. �� Düşen bademler kırıp kırıp yersin artık. Yine altına kaçırmazmı dersin. 0,70 altında deli gibi satan A1, dün 5,6 mly. Aldı. Ortalama 0.82... ������
    Dikkatimde abi gözden kaçmaz merak etme bu vesileyle tüm forum arkadaşlarımın cumhuriyet bayramını kutlar
    Bu uğurda hayatını kaybeden tüm şehitlerimize ALLAH.dan rahmet başta mustafa kemal atatürk olmak üzere tüm gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunarım..

3.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    muhteberu kardeşim,Afiyet bal neyim olsun olmasına da sonra diyorum enerji patlaması yaşamayasun
    teşekkürler abi umarım herşey gönlünce olsun..

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Dikkatimde abi gözden kaçmaz merak etme bu vesileyle tüm forum arkadaşlarımın cumhuriyet bayramını kutlar
    Bu uğurda hayatını kaybeden tüm şehitlerimize ALLAH.dan rahmet başta mustafa kemal atatürk olmak üzere tüm gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunarım..
    Amin,İnşallah...Sizlerinde Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun..Biraz şaka yapayım dedim kardeşim..Ben teşekkür ederim..Seninde her şey gönlünce ve dileklerince gerçekleşin..Slm.ve dua ile..Cümlemizin, Cuma Günümüz ve Bayramlarımız Mübarek olsun..

5.  Alıntı Originally Posted by LARİX Yazıyı Oku
    Buda fibo ya göre destek direnç noktalarımız...0,83 --0,98 --- 1,17

IMG][/IMG]
    Larix kardeşim,teşekkürler..Sağ olasın..

6. Blokaj koymayı unutmayın sizin hissenizle size takos koyarlar..iyi tatiller iyi bayramlar..

Yayın şöyle böyle diyoruz senaryolar , grafikler derken holding sessiz sedasız yardırıp geçecek gibi duruyor.

8. Geçmiş tecrübelerim bana aynen öyle söylüyor ve hatırlatıyor...Haklısın...

Sayfa 531/717 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •