Sayfa 534/654 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Öyle demeyin sn ciğerci satsınlarki ilave yapabilelim...

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    İsmail bey gene boru gibi döşemişler millete. Yazık çok yazık

3. Hocam cok guldurdunuz beni saolun, borularin yön degistirmesi icin dirsek derler onu takariz ucuna doner boru o döşeyene dogru.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Hocam cok guldurdunuz beni saolun, borularin yön degistirmesi icin dirsek derler onu takariz ucuna doner boru o döşeyene dogru.

Espiri olmasa hayat çekilmez. Espiri aynı zamanda zeka işidir. Borular dirsek (!) vasıtasıyla dönsün inşallah döşeyene doğru 😜🤩

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Espiri olmasa hayat çekilmez. Espiri aynı zamanda zeka işidir. Borular dirsek (!) vasıtasıyla dönsün inşallah döşeyene doğru
    Kesinlikle oyle once saglik sonra neşemizi kaybetmeyelim bu gunlerde kiymetini daha iyi anliyoruz

6. Gunaydın ortaklar...Cigerci ve İsmail hocam bizim iyi niyetimiz birilerinin gülerek işlem yapmasına neden oluyor...dün bir yazı gördüm.. “Dostlar elinde durdo olan varsa dikkat etsin yukselırken onemlı dırenc fibo 0.618 den döndü.Bence vedanın tam vakti.Yoksa sevgiler selale biliyorsunuz.” Bizim iyi niyetimiz suistimal ediliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    gunaydın ortaklar...cigerci ve ismail hocam bizim iyi niyetimiz birilerinin gülerek işlem yapmasına neden oluyor...dün bir yazı gördüm.. “dostlar elinde durdo olan varsa dikkat etsin yukselırken onemlı dırenc fibo 0.618 den döndü.bence vedanın tam vakti.yoksa sevgiler selale biliyorsunuz.” bizim iyi niyetimiz suistimal ediliyor.
    sayın ortak bundan kolay ne var
    o yazılan dirence gelince dönecek diye satanların elinden mallarını alsınlar ve yukarı yapsınlar yeter
    çözüm bu kadar basit
    ama demekki yapamayacaklarını biliyor ki adam bu yazıyı yazmış

Sayfa 534/654 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •