Sayfa 536/1011 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Sayın anonim sorar misiniz BIST için bu sene zirvesi ne olacak diye? Biz beceremiyoruz computer ne diyor bakalım

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Anonimin compüttür bisttin zirvesini bile bilemiyorsa nasıl oynuyor ki acaba, ben pala olsam anonimin long devam sistemini flata geçirir üüüle devam ederdim yoluma

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2. Islak odun loading.
    Önce dayak sonra yine yeşil kapanış.
    Film bu.

3. Nasıl bilmez yemezler. Ücretli hizmeti olunca söyler milyar dolara falan
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Anonimin compüttür bisttin zirvesini bile bilemiyorsa nasıl oynuyor ki acaba, ben pala olsam anonimin long devam sistemini flata geçirir üüüle devam ederdim yoluma

4.  Alıntı Originally Posted by anonimm Yazıyı Oku
    Vay be, İngilizce şart değil, Türkçe de kullanılıyormuş. Gelecek yapay zekaya emanet.

dostum kod yazma işini tradingview de mi yapıyoruz?

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Nasıl bilmez yemezler. Ücretli hizmeti olunca söyler milyar dolara falan

Bu robotlar çok fena oynar, duygu yok acı yok... Milisaniyede bilmem kaç bin olasılığı hesaplayıp yazılan emirleri analiz ederek çok hızlı işlem yaparlar.
    Sana hiç denk geldimi robota bağlamış herhangi bir tahtada ne kadar alırsan al tahta bi gademe kalkmaz. Bitirdi bunlar biz fanileri
    Parası olan robot alıp koyuyor tezgahın başına, akşama kadar gelen giden ky yi ütüyor bu robotlar...
    Vob yapman batarsınız.

6. Bütün tahtalar bağlanmış zaten... Denedim 17.59 da tuşa bastım milyon koydum kademeye kapasin diye eritti bir düşük te kapadı valla. Gün içinde en büyük işlem hacmini o dakika yaptı. O yüzden diyorum bütün tahtalar bütün dünya birbirine bağlanmış.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu robotlar çok fena oynar, duygu yok acı yok... Milisaniyede bilmem kaç bin olasılığı hesaplayıp yazılan emirleri analiz ederek çok hızlı işlem yaparlar.
    Sana hiç denk geldimi robota bağlamış herhangi bir tahtada ne kadar alırsan al tahta bi gademe kalkmaz. Bitirdi bunlar biz fanileri
    Parası olan robot alıp koyuyor tezgahın başına, akşama kadar gelen giden ky yi ütüyor bu robotlar...
    Vob yapman batarsınız.

7. İşte ben de onu diyorum.
    Cücük kadar sermayem ile 10 kaplan gücündeki palaya karşı vuruşuyorum dayucuğum diye boşuna mı diyorum.
    Hadi palacığım compüttürün ayarını bozalım

8. aklınızda para kazanacak bir model algoritma varsa chat gpt ye her platformda kod yazdırabiliyorsunuz.
    ve çok iyi kalitede yazıyor.
    Chat gpt ye kötücül yazılım yazdırıp saldırı yapan hacker bile var.
    resmen sessiz devrim yaşanıyor. Google tahtı sallanıyor. Pek çok mesleği 1 2 senede yok edebileceği söyleniyor. istediğiniz kelime sayısında makale yazabiliyor. Pek çok meslekte uzmanlık sınavını geçti.
    Microsoft 10 millar dolar gömdü ortak oldu ve Satya Nadella onları dans ettireceğiz dedi Google 'a.

https://www.youtube.com/watch?v=UcLw-CNySiA

Sayfa 536/1011 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •