Sayfa 539/911 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 7282 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Socar sponsorluğu dedikodusu dolaşıyor hayırdır ins

2. Önümüzdeki 3 yilda 2 şampiyonluk hissediyorum. Uzun vadeciler $ bazlı takip etmeli. Zamanlama çok onemli.
    Tarihte yontma taş-cilali taş ve altin cağı gibi.
    Ilk iki caga gelenlere kaymıştır. Ama altın cagda gelecektir.
    Bence kulübün yönetim şekli cağ atlamaya müsait.
    Istanbul takımlarındaysa deniz bitti.
    Kayyum kapida. Alt yapi bizdede yeni cevherlere gebe.
    Istanbul takımlarının aratransferde transfer butceleri bile yok. Satılırlarsa durum ayrı.
    Kisaca tspor kadroda ileri fırlıyor. Ara transferde cok yararli geçecek.

3. bir kişi!!! sürekli neden #tspor alır. neden sürekli burda yazma gereği duyar
    .. ve hiç de güvenilir biri değilse, maksat ne olsun ki! eskiler bilir, yeniler sazan gibi atlar mi plan !!

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Heekese bol kazanç.
    Kalkalım bakalım yavaş yavaş.
    ,

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ogencturk Yazıyı Oku
    Sn Sıkıntılı sizi gerçekten hissedeki sabrinızdan ve nezaketinizden birşey kaybetmemenizden dolayı takdir ediyorum...

Gelelim Tspor'umuza, Tspor hissesi özellikle 0.85 1.20 arasında tahta yapıcısı tarafından güzel toplandı ve Bankacılık hisselerinin de o dönemde yataya sarması ve Xspor hisselerinin hepsinde bir haberin olması, takım olarak da iyi duran Tspor hissesini 2.93'e kadar taşıdı ama Denizli mağlubiyeti 3.2xlere gitmesini engelledi eee 2.52(3 üzeri ve 2 altı için karar noktası)'ye dönmeyecek miydi tabi ki dönecekti zira Bankalardan çıkan yabancı da Xspor hissesi aldı ve Şubat ortalarına kadar yataya saracak olan Xspor hisseleri için satış yapacaktı, bu maç satış için bahanesi oldu zira benim beklentim yabancının bankaları baskılayıp, 31 Ocaktaki S&P notunun ne olduğunu bilen ki bence negatiften duğana döndürecekler ona(Xbank) yüklenecekler ve buraya Xspor'a dönüş ise takımı iyi olan, siyasi-Tff gücü daha fazla olan tarafa yüklenmeye başlayacaktır, bir fanatik Tsporlu olarak bu kim olabilir bence bize izin vermezler Fener olur derim, sakın ha hisse pazarlamıyorum izlenimi oluşmasın kimse de, asla bunu yapmam, beni buradan tanıyanlar bilir...
    2-3 ay bankalarda yoğunluk sonrasında şampiyonlukta gerçekten beklentisi artan takımda patlama şeklinde olacağı inancındayım, umarım o takım biz oluruz, saygılarımla...
    teşekkür ederim

içimizden epey saydırıyoruz tabii, bazen sakin kalmak mümkün olmuyor bu kağıtta maalesef

Alıntı Originally Posted by paracantası Yazıyı Oku
    Socar sponsorluğu dedikodusu dolaşıyor hayırdır ins
    fb için diyorlardı onu.

Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    bir kişi!!! sürekli neden #tspor alır. neden sürekli burda yazma gereği duyar
    .. ve hiç de güvenilir biri değilse, maksat ne olsun ki! eskiler bilir, yeniler sazan gibi atlar mi plan !!

hahahahah :D

vazgeçmiyor...

8.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    bir kişi!!! sürekli neden #tspor alır. neden sürekli burda yazma gereği duyar

👏👍 ortalığa çıktığı an tedbirli olmak lazım 😉

Sayfa 539/911 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •