Sayfa 54/101 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 806 madde; 425 - 432 arası.

Konu: orta vade model portföy ( temel-teknik-kademe analizi )

1.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    mavi cizgiler dogru mantalite aynen boyle lakin X mesafesini fazla tutmussunuz sayin se7en ....

mesela EREGL bu formasyonun hedefini zaten tamamlamis gorunuyor ...

x in ust sinirini formasyonun alt bant sinirina kadar kisaltirsaniz daha dogru bir sonuc cikar .

ama mantalitenin anlasilmasi ve ornek bakimindan X mesafesi haric cok guzel bir ornek .

elinize saglik
    X in mesafesini belirlememizdeki kuralımız bu şekilde olarak anlıyorum burdan...

2.  Alıntı Originally Posted by se7en Yazıyı Oku
    X in mesafesini belirlememizdeki kuralımız bu şekilde olarak anlıyorum burdan...
    evet bu sekilde cizerseniz tam net olur ...

3.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    mavi cizgiler dogru mantalite aynen boyle lakin X mesafesini fazla tutmussunuz sayin se7en ....

mesela EREGL bu formasyonun hedefini zaten tamamlamis gorunuyor ...

x in ust sinirini formasyonun alt bant sinirina kadar kisaltirsaniz daha dogru bir sonuc cikar .

ama mantalitenin anlasilmasi ve ornek bakimindan X mesafesi haric cok guzel bir ornek .

elinize saglik
    X mesafesi düzeltilmiş hali...

4.  Alıntı Originally Posted by se7en Yazıyı Oku
    X mesafesi düzeltilmiş hali...

tamamdir...

elinize saglik sayin se7en ...

sayin se7en sizde bazen sanki ikimiz yazisiyomusunuz gibi hissediyormusunuz

ya arkadaslar kimse kimsenin babasinin oglu degil bu kadar hazirci olmayin katilin arastirin birseyler ogrenin ....

5.  Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    tamamdir...

elinize saglik sayin se7en ...

sayin se7en sizde bazen sanki ikimiz yazisiyomusunuz gibi hissediyormusunuz

ya arkadaslar kimse kimsenin babasinin oglu degil bu kadar hazirci olmayin katilin arastirin birseyler ogrenin ....

hata yapmaktan mı çekiniliyor acaba... ben 10 yıldır borsayı takip ederim (bugüne kadar nasıl batmadıysam ) ama bugüne kadar hiç birşey bilmediğimi şu 1-2 aydır anladım.. soğolsun Sn. Aksakaldan çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam edeceğim(forum aktif kaldığı sürece)... ama araştırmadan veya konulara katılılmadan maalesef herşey havada kalıyor veya ezber gibi oluyor...

inş. hafta sonu bugün işlenen formasyona katılım fazla olur bizde arkadaşlardan farklı hisseler öğreniriz...

6.  Alıntı Originally Posted by se7en Yazıyı Oku

hata yapmaktan mı çekiniliyor acaba... ben 10 yıldır borsayı takip ederim (bugüne kadar nasıl batmadıysam ) ama bugüne kadar hiç birşey bilmediğimi şu 1-2 aydır anladım.. soğolsun Sn. Aksakaldan çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam edeceğim(forum aktif kaldığı sürece)... ama araştırmadan veya konulara katılılmadan maalesef herşey havada kalıyor veya ezber gibi oluyor...

inş. hafta sonu bugün işlenen formasyona katılım fazla olur bizde arkadaşlardan farklı hisseler öğreniriz...
    dediginiz gibi ogrenmenin siniri yok bende hala hergun yeni birsey ogreniyorum bu cagda zaten aksi dusunulemez hersey cok hizli degisirken biz kendimize birsey katmassak kaybolur gideriz ....

arkadaslar rahat olun bu formasyon olabilecegini dusundugunuz hisseleri yazin sayin se7en konuya zaten vakif olsugu icin degerlendirir o formasyon varsa cizer paylasir ...

BAKIN MODEL PORTFOYE HISSE SECMIYORUZ BEN ZATEN BU FORMASYONDAKI HISSELERDW POZUSYONA GIRMEM BILE
    .....

TEMELI BILANCOSU SIRKWTI VS SECICILIGI TAKMADAN SADECE VE SADECE GRAFIKTE BU FORMASYONU GORDUGUNUZ HISSELERI PAYLASIN

sunu tekrar belirteyim ...

beni takip edenler az cok anlamiatir ki ben dip olusumlarini seviyorum .... ve o yur hisselerde poz acarim ... bu formasyon bi devam formasyonudur ....bu formasyona uysa bile bir hisse model portfoye giremez....

o yuzden sadece grafik odakli bakin ve lutfen katilin ...

sayin se7en zaten bilgi birikimi olan biri bende burdan bir menfaat elde etmiyorum yazmasak cizmesekde olur ...

ama siz kendiniz birsey ogrenmesseniz her zaman birine gebw birine muhtac olursunuz paranizda sonunda heba olur ...

lutfen kendinizi gelistirin arastirin .....

7. Hocam kardemir ve Goodyear pörtföye girer mi. Kardemir çok ucuz kaldı. Goodyear sanki trend değiştirip ASELSAN gibi bir daha bu fiyatları görmeyecek gibi

8. AKSA, INDES ve SODA da olabilir mi?
    Saygilarimla,
    Emekleriniz icin tesekkurler

ytd

Sayfa 54/101 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz