Sayfa 54/1004 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Katar spor tahtalar arası geçiş yaparak 1 haftadır kenara çekiliyor.
    Benim görüşüm bu şekilde.

2. 1685,25 ortalama ile longa devam.!!

3. herkesin kartları dağıtıldı, kim ne kadar risk alabilecek? şu durumda shortcular hafta sonuna daha rahat girecektir, şuan long açanlar bile şu aşamada yukarı gitse de hemen satarım modundadır, pazartesi için öyle ahım şahım yukarı gap atabilmesi için gelecek olumlu bir senaryonun varlığından haberi olan varsa bizi de bilgilendirirse memnun oluruz, eğer yok ise zaten durum ortadadır.

işin özeti, ortada çok olumlu durum yok, öğlenden sonra longcuların da pozisyon kapamaya gideceğini ve şu anda longcuları çantaya doldurmaya çalıştıklarını varsayarsak öğlenden sonra satışların daha da hızlanabileceğini yüksek ihtimal olarak görebiliriz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,777
    en az düşen yanhisse endeksi.açığa satış olmadığından olabilir mi?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5. şişe silkeleyemedi bizi devam.!!!

1713 maliyetli shortum kapanmış 1682 den Muhteşem bir sinyal yakaladım ama long olmaya korkuyorum. Dolayısıyla çıkmasını bekleyip yeniden short açıcam. Dowun da 30513 görmesini bekliyorum belki bist eşlik eder ve daha da düşer.

https://hizliresim.com/W2Ftzg

Hepinize bol kazançlar
    ve Allah sana güçlü yardım elini uzatacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    herkesin kartları dağıtıldı, kim ne kadar risk alabilecek? şu durumda shortcular hafta sonuna daha rahat girecektir, şuan long açanlar bile şu aşamada yukarı gitse de hemen satarım modundadır, pazartesi için öyle ahım şahım yukarı gap atabilmesi için gelecek olumlu bir senaryonun varlığından haberi olan varsa bizi de bilgilendirirse memnun oluruz, eğer yok ise zaten durum ortadadır.

işin özeti, ortada çok olumlu durum yok, öğlenden sonra longcuların da pozisyon kapamaya gideceğini ve şu anda longcuları çantaya doldurmaya çalıştıklarını varsayarsak öğlenden sonra satışların daha da hızlanabileceğini yüksek ihtimal olarak görebiliriz.
    hocam bende böyle düşünüyorum an itibariyle kar da olsam da poz azaltmayı düşünüyorum ama malumunuz geçilemeyen direnç gapla aşılamayan destekte gapla ancak ouyor gerçi bu bayadır böyle..
    bana sorarsanız pala işi niliyorsa burdan artıya sürmez endeksi 1540 altında -1.5 değerini aşmadan babalar gibi yatay eksiye devam ederse daha net görürüm pozisyon yanlışlığımı..ama olur da yeşile dönersek ikinci seans bence o zaman sıkıntı her yöne için.!!yeşil ÇOK UZAKTA DEĞİL KIRMIZI DAHA NET BİLE DEĞİL..xu100 için konuşuyorum.!!

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Katar spor tahtalar arası geçiş yaparak 1 haftadır kenara çekiliyor.
    Benim görüşüm bu şekilde.
    1,550 + %18 yıllık faizi koyarsan 1,830 endeks eder...

o yüzden 1,830 üstünde endeks beklentisi olan girer buralardan katar spor anca top çeviriyor...

bir iki hisse tcell ve tuprs tarzı ucuz kalmıs 30 hisseleri dışında oyun çevirecekleri alan kalmadı...

Sayfa 54/1004 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •