Sayfa 540/1000 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Bir de İZBAN grevini bitirebilseydiniz.
    ayrıca zam haricinde 700 tl ek zam artı 112 gun ikramiye istiyorlar yüzde 70 zam eder. şimdi haklı olan sence kim bu arada çalısanlar 3000-3500 arası maaş alıyor

2.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    CHP'nin sosyal demokrat olduğunu mu düşünüyorsunuz?
    yahu alıntı yaparak cevap vermeyin şu paralı çomarlara. mecburen görüyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "Kişi başına düşen geliri 11 bin dolara çıkardık. Zengin ile fakir arasındaki uçurumu gidermek için sosyal yardımdan desteklere kadar vatandaşlarımızın yanında olduk. Kısa zaman önce asgari ücreti açıklayarak emekçilerimize verdiğimiz önemi bir kez daha gösterdik. Bugüne kadar işçimizi, memurumuzu, emeklimizi enflasyona asla ezdirmedik. 16 yıllık iktidarımızda belli çevreler değil; üreticisiyle, kamu kesimiyle, ihracatçısıyla 81 milyonun tamamı kazanmıştır. Büyüyen pastadan tüm kesimler haklarını almıştır."

Siyasetten başka bir şey yapmadan "yer sofrasından bugün herkesin bildiği duruma gelen" biri söylüyor bunu.

Büyüyen pastadan tüm kesimler haklarını almışlar...

Enayiyiz ya.

20 sene önce o meşhur "sadece simit çayla geçinen 4 kişilik aile hesabında" şimdi değişen ne var acaba?

ünsal gelip de anlatsa da anlasak...

Kişi başına milli geliri 11.000 dolara çıkarmışlar...

Yalandan kim ölmüş.

Bırakınız 2023 için bize verilen sözleri, bu sene, fert başına milli gelir hesabını TÜİK'E bile tuttursalar, geçen seneki güncelleme numarasını bir kez daha katakulli ile yenileseler, cümle alem biliyor ki 8.500 doları gıdım aşamayacağız...

İsterseniz elektirkçi gelsin o itiraz etsin...

Son onaltı yılda tek başardıkları, dolar milyoner ve milyarder sayısını artırmada dünyanın tüm ülkelerinin önünde yer almamızdır.

Elhak doğrudur bu veri.

Ve yukarıdaki 8.500 dolar içinde milletin anasını bellleyen müteahhitlerin pastadan aldıkları milyarlık pay da vardır...

Allahtan kork diye bir laf vardır Allah korkusu olanlara söylenen...

4. ENAYİLER... İFLAS ETMİŞ FUTBOL KLÜPLERİNİN BORCUNU VATANDAŞA ÖDETECEKLER!!!

FLAŞ! Ziraat Bankası, 31 Ocak'a kadar kulüplerin tüm borçlarını bildirmesi halinde, borçları ödeyecek ve ardından kulüplere yapılandırma yapacak. Alt lig takımları için de bu sistem geçerli olacak.*(ÖZEL)

https://www.futbolarena.com/amp/besi...yecek-364166h/

5.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Sen istersen memleketin İran'a dön kardeş ha ne dersin? Sabahtan akşama kadar bizden fazla eleştiri mesajı yazıyorsun. Nasıl öğrenciysen !!
    Sen merak etme kardes
    Yuksek lisansi burada okuyup burdanda gidecegim.
    Ben nasil ogrenciyim?
    Gel seni universitemizde bolumumuzun dekanligina gonderim ondan sor nasil ogrenciyim ben belki sasirdin o zaman!
    Sizden fazla ne yaziyorum ben?!
    Forumda kurallara uygun yazmak yasak mi Turkiyede?

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    ayrıca zam haricinde 700 tl ek zam artı 112 gun ikramiye istiyorlar yüzde 70 zam eder. şimdi haklı olan sence kim bu arada çalısanlar 3000-3500 arası maaş alıyor
    Arkanda kapı gibi dayılar olursa gözün doymaz. Benim tahsilim şu- yaptığım iş bu, hakkım da bu kadar diyen kalmadı. Diyene '' enayi '' diyorlarmış. 2018 yılında kapıcı maaşı net 1715 tl. iken bizim yönetim genel kurul kararı olmadan 2300 tl. ödemiş. Bu yılda resmi maaş 2175 tl. iken 2500 ödemeye başlamış. 120 daire sakini ses çıkarmıyor. Daha da kötüsü öğrenmek bile istemiyor.
    Cebinden çıkan parayı kontrol edemeyen insanlarla, Bu ülkenin geleceğinden benim gibi -aptallar- ( öyle diyorlar ) ümitsizdir.

Sayfa 540/1000 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •