Sayfa 543/602 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Celik hocam pazar değişiklikler i ve güzel haberler olan hisseler var. Birde abd ile yeni ticari anlaşmalar söz konusu. Nasıl olur borsa...

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    hocam 15.25 inip tekrardan yukarı doğru ivmelenir diye düşünüyorum. 15.65 üzeri kalıcılık sağlarsa 22 üzeri bir hareket beklerim. Ytd.
    değerlendirmelerin güzel tebrik ederim ..

3. Hocam kanal İstanbul beklentisi için çimentoları sayarken hiç kimse BUCIM i saymıyor. Anlamış değilim bana göre iddialı bir aday. Ne dersinizhocam ?

4.  Alıntı Originally Posted by acemi borsacı Yazıyı Oku
    iyi akşamlar hocam emek hırsızlarını da rabbime havale ediyorum
    telegram grubu kuracağım ve sadece belli başlı tanıdığım üyelere telegram adresini vericem haftalık listemi orada paylaşıcam yine sohbet muhabbete buradan devam ederiz soru cevap olarak o malum grup yöneticileriyle irtibata geçtim ama pişkin pişkin konuşuyorlar 30.000 takipcisi var yarısı bence bot tur

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam kanal İstanbul beklentisi için çimentoları sayarken hiç kimse BUCIM i saymıyor. Anlamış değilim bana göre iddialı bir aday. Ne dersinizhocam ?
    BUCIM HİSSESİNDE BİR ANLAŞMA İŞİ VARDI SANIRIM TARAFLAR ANLAŞAMADI HİSSE AŞIRI DÜŞTÜ BİR ARA BENİM GÜNDEMİMDEYDİ AMA SONRA O HİSSEDEN AYRILDIM sistemde desteklemiyor şu an

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Evet . Vkgyo , ısgyo bu Şirket leri muco yönetiyor
    %20-25 Kredi faizleri var ilken gyo’ların bu hareketleri normal!

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Celik hocam pazar değişiklikler i ve güzel haberler olan hisseler var. Birde abd ile yeni ticari anlaşmalar söz konusu. Nasıl olur borsa...
    doların birazdaha zayıflaması lazım 8.15 civarlarına doğru hisse bazlı tolarlanmalar başlar yavaş yavaş bir tur daha düşüş bekliyorum ilki kadar şiddetli olmaz belki ama izleyelim bakalım

8.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    %20-25 Kredi faizleri var ilken gyo�ların bu hareketleri normal!
    Iyi GYO Şirket leri şu anda ellerinde çok az gayri menkul kaldı. Başlanan tüm projeler hemen satılıyor. Faiz ler etkile sede Gyo şirketlerine bir şey olmaz ...

Sayfa 543/602 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •