Sayfa 546/1004 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Bence asıl önemli olan o yüksek lotları neden yazıyorlar?

Alınmasını mı istiyorlar, yoksa o lotları gösterip satış yaptırmaya mı çalışıyorlar?
     Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    tahta sahibi uzaktan seyrediyor desem değil, tenhada bir yerde açılmış bir dükkan gibi 3'er 5'er mal oluyor kademelerde.

yalnız gedza topiğinide kalav bir keresinde tamam anladık paranız var kademelere neden o kadar yüklü satış yazıyorsunuz tahtanın karakterine göre hareket edin satmak istiyorsanoz satın tahta yer demiş büyük bir tahtanın kademelerinde hiç böyle kademelerde alışık olmadığınız miktarlarda mal gördünüzmü diye hafiften fırça atmıştı

Ben cevap vereyim oluyor görüyoruz tahta yapıcılar bir hissenin kademelerinde 10k altı mal oluyorken operasyan zamanlarında milyon lotlar yazıldığını.
    ama o tahta yapıcıya mahsus bana mahsus diyorsunuz da
    tahtaya gelenler küçümsenmeyecek büyüklükteler görünen o.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Kaç lota veriyorlarmış odayı?

Ona göre hareket edeyim.

Keşke daha erken tanışsaydım GEDZA ile çok daha fazla toplayabilirdim.

Bundan sonra oda alacak kadar toplamak çok zor. Hisse toplu ve gerçek manada satan yok. Küçüklerden satış olduğunu düşünüyorum...

Bu gidişle kalav dostumun yapmadığını siz yapacak bana orada bir oda ayarlayın diyeceksiniz görünen o.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Kaç lota veriyorlarmış odayı?

Ona göre hareket edeyim.

Keşke daha erken tanışsaydım GEDZA ile çok daha fazla toplayabilirdim.

Bundan sonra oda alacak kadar toplamak çok zor. Hisse toplu ve gerçek manada satan yok. Küçüklerden satış olduğunu düşünüyorum...
    ona en doğru cevabı izci üstadım gelip verir ben bir şeyler biliyorum ama net değil, sizi yanıltmayayım.

Selamlar herkese. Bana zamanında oda vermediler ama kim bu deli diye merak etmişlerdi Ben de yaz aylarında firmayı ziyaret edip meraklarını gidermiştim. İsmail bey ve İbrahim beyle tanışma fırsatımız oldu...
    ona en doğru cevabı izci üstadım gelip verir ben bir şeyler biliyorum ama net değil, sizi yanıltmayayım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Ahmt Yazıyı Oku
    Selamlar herkese. Bana zamanında oda vermediler ama kim bu deli diye merak etmişlerdi Ben de yaz aylarında firmayı ziyaret edip meraklarını gidermiştim. İsmail bey ve İbrahim beyle tanışma fırsatımız oldu...

Aleyküm Selam...

Anlaşılan siz de eskilerdensiniz. Ben çok eski değilim ama inşaAllah eskiyenlerden olurum...

Şu anda Gedza ile ortaklığım yok. Ama bir dönem ilgilenmiştim evet. Bol kazançlar...
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Aleyküm Selam...

Anlaşılan siz de eskilerdensiniz. Ben çok eski değilim ama inşaAllah eskiyenlerden olurum...

7. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomik kurtuluş savaşı veriyoruz
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizi ekonomi alanında kuşatmaya çalışanlara cevabımızı, yeni bir ekonomik kurtuluş savaşıyla veriyoruz." dedi.

Evet Reis bir ekonomik kurtuluş savaşı verdiğimiz doğru
    ekonominin başındaki kardeşimiz bu işle haşır neşir olmuş bir kişi değil
    bu o kadar öyle ki söyleşilerde sorulan sorulara cevap verirken olmadık cevaplar veriyor
    tamam danışmanları vardır ve yönlendiriyorlardır da
    nihayetinde vitrinde olan kişinin diline ekonomik terimler bile yerleşmemiş
    bunu herkes görüyor.

Sayfa 546/1004 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •