Sayfa 547/967 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Hoca allahuekber dedi...
    Hoca khk la atanmis. 6 bin kaldir 12 bin vur fibo 61.8 e kadar al. Yapan turk bunu gavur olsa tl bazli grafik cizmezdi. Ele dolar verip endeksi yataya atcaklar. Gavur satiyo demesin kimse. Endeks yatay dolar yataya hazir olun derim.

2.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    Hoca khk la atanmis. 6 bin kaldir 12 bin vur fibo 61.8 e kadar al. Yapan turk bunu gavur olsa tl bazli grafik cizmezdi. Ele dolar verip endeksi yataya atcaklar. Gavur satiyo demesin kimse. Endeks yatay dolar yataya hazir olun derim.
    Vade 6 ay 1 yil arasi. Bant 82-95 bin

3.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    Ben değer yatirimcisiyim geleceği tahmin etme iddiam yok. Kaygı ve stres yaratır bence siz de bırakın ucuzda alın pahalı olunca verin gitsin.

Bir bu UYUZ eşşeği değerlemede fena patladık kabul ediyorum

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben değer yatirimcisiyim geleceği tahmin etme iddiam yok. Kaygı ve stres yaratır bence siz de bırakın ucuzda alın pahalı olunca verin gitsin.

Bir bu UYUZ eşşeği değerlemede fena patladık kabul ediyorum
    Endeks dusuyo diye neden stres edeyim. Duserken daha cok kazaniyorum vadeli piyasa oyuncusu olarak ;)

5.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    Endeks dusuyo diye neden stres edeyim. Duserken daha cok kazaniyorum vadeli piyasa oyuncusu olarak ;)
    Düşecek derken donup 5000 puan alsa ne yapacaksınız... tahmin işi stres işi

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Düşecek derken donup 5000 puan alsa ne yapacaksınız... tahmin işi stres işi
    95 e tepki bekliyorum zaten2000 puan stopum var. karı aldım 95 den tekrar acarım. 10000 puandan cok karda şansı zorlamaya gerek yok.
    88(bu gunun dip) yada 86 dan gelcek tepki diye bekliyorum bilg basında degilim diye kusuratları tam yazamadım.

tepkide long olmuyorum sadece hisseler kalıyor elde long manasında

7.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    95 e tepki bekliyorum zaten2000 puan stopum var. karı aldım 95 den tekrar acarım. 10000 puandan cok karda şansı zorlamaya gerek yok.
    88(bu gunun dip) yada 86 dan gelcek tepki diye bekliyorum bilg basında degilim diye kusuratları tam yazamadım.

tepkide long olmuyorum sadece hisseler kalıyor elde long manasında
    Saygı duyarım tebrikler bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Saygı duyarım tebrikler bol kazançlar.
    Cumleten bol kazanclar

Sayfa 547/967 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz