Sayfa 547/930 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. Sizlerde sağolun , temettü zamanı yaklaştıkça temelin teknikle benzerliğine dikkat çekmek istedim . Hissemiz hareketli ortalamalar arasında sıkışıyor , temettü zamanı geldikçe her an tavanda yapabilir yavaş yavaşta yukarı gidebilir . 88 üstü haftalık 2 kapanış önümüzü açar .

2.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Sizlerde sağolun , temettü zamanı yaklaştıkça temelin teknikle benzerliğine dikkat çekmek istedim . Hissemiz hareketli ortalamalar arasında sıkışıyor , temettü zamanı geldikçe her an tavanda yapabilir yavaş yavaşta yukarı gidebilir . 88 üstü haftalık 2 kapanış önümüzü açar .
    evet 98 den 90 a aşağı yönlü bir trend çizgisi çizildiğinde an itibari ile 88 kırılma noktası gözükmektedir .buna göre 87-88 hacimli geçilmesi gerek ki hisse güçlü bir yukarı yönlü trend yakalaya bilsin .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yaz uykusundan uyandı hisse . Temettüye kadar aheste aheste gider artık. Ha bi faiz indirimi olursa doping olur tırıs gider. YTD

4. yabancı payı : 1 kasım : 1,32 // 22 kasım :3,02r.r.22 günlük değişim .12 kasımdan itibaren yabancı kâğıda girmeye başlamış ( kasım ayı için söylüyrum diğer aylara bakmadım) 12 kasım öncesi fiyat 80-81 bandında idi 12 kasımdan sonra kâğıt 1 kademe bir kademe yukarı çıktı.tahminimce bu saatten sonra yabancı elini boşaltmaz temettüye kadar tutar,ek alım yaparlarmı onu bilemem .

5.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    yabancı payı : 1 kasım : 1,32 // 22 kasım :3,02r.r.22 günlük değişim .12 kasımdan itibaren yabancı kâğıda girmeye başlamış ( kasım ayı için söylüyrum diğer aylara bakmadım) 12 kasım öncesi fiyat 80-81 bandında idi 12 kasımdan sonra kâğıt 1 kademe bir kademe yukarı çıktı.tahminimce bu saatten sonra yabancı elini boşaltmaz temettüye kadar tutar,ek alım yaparlarmı onu bilemem .
    el insaf ne yabancısı * Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi %0.02 bu da 20.000 lot yapar.
    işyat yatırımcısı yerlidir. yabancı beklemeyin.
    bence fiyat güzel gidiyor. biraz daha hızlanırsa eldekileri ufak ufsak vermeye başlarım. satım başlangıç için .87 bekliyorum. düşer se alttan alırım düşmezse mevduat yaparım. benim hesabım böyle, ufak hesap.

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    el insaf ne yabancısı * Yabancı takas adedinin değişiminin son halka açıklık adedi üzerindeki etkisi %0.02 bu da 20.000 lot yapar.
    işyat yatırımcısı yerlidir. yabancı beklemeyin.
    bence fiyat güzel gidiyor. biraz daha hızlanırsa eldekileri ufak ufsak vermeye başlarım. satım başlangıç için .87 bekliyorum. düşer se alttan alırım düşmezse mevduat yaparım. benim hesabım böyle, ufak hesap.
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=ISYAT

BURDAN BAKABİLİRSİNİZ KASIMIN 1 İNDEN BUGÜNE BAKIN

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=ISYAT

BURDAN BAKABİLİRSİNİZ KASIMIN 1 İNDEN BUGÜNE BAKIN
    aynen dostum iyi yakalamışsın.
    yabancı girişi kendini hissettirdi. Bıyıklı yabancı da olabilirler. Bilemeyiz. Temettüye kadar yabancı oranı hep artar.
    Ocak-Şubat 2018'de yüzde 10-9-8 civarı seyretmiş.Temettüden sonra azalmış oran.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    aynen dostum iyi yakalamışsın.
    yabancı girişi kendini hissettirdi. Bıyıklı yabancı da olabilirler. Bilemeyiz. Temettüye kadar yabancı oranı hep artar.
    Ocak-Şubat 2018'de yüzde 10-9-8 civarı seyretmiş.Temettüden sonra azalmış oran.

arasıra bakıyorum mesala geçen aylardan birinde 4 yada beş oranındaydı , yanlış hatırlamıyorsam endeksin 88-89 bine sarkmadan önceki oranıydı ayrıca ne kadar lot yapar ona bakmıyorum sadece oranına bakıyorum.ama bu sefer terso bişey olmaz ise temettüye kadar boşaltma yapmazlar diye düşünüyorum ne kaldıki şurda .

Sayfa 547/930 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •