Onemli Gunler Banner
Sayfa 549/963 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 7703 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by EFELER Yazıyı Oku
    cahil insanla asla tartışma çünkü seni kendi seviyesine çeker ve yener.
    Bak bu dogru...ben Sana hic bir hakarette bulunmadan bana hakaret Ettin .kait dusunce...benim sucum ne..sadece sizi BU kait aksama 3.12 nin altina girer..spekler ellerindeki mali veriyor..yukseldine aldanman dedim..size Boyle dogruyu yazcak Adam lazim deil..speklerin ayakcilari yalan dolan seyler yazcak onlara abim dersiniz..

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Esad afrine girdi diye reuters haber yaptı ondan genel olarak borsa düştü spek mal çaktı VS hepsi traş yatırım tavsiyesi değildir

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Evet bugün yine piyasamızın ne kadar sığ olduğunu anladık. Aynı zamanda haber ajanslarımızın ne kadar yanlış haberler verdiğini gördük. Ekranlara düşen haber neydi? Esad rejim askerlerinin afrine girmeye başladığı ve ülkemiz uçaklarının onları vurduğuydu. Sonrasında gelen haberlerde ne gördük? Afrine girmeye kalkanlar pyd yanlısı milis güçleri olduğunu ve topu topu 6 civarında picup araçla böyle bir ilgi amaçlı eylem olduğunu gördük. Üstelik bizim topçu ateşiyle geri çekildiler. Doğrusu buydu. Provakatif bir amaç vardı. Diyelimki tersi olsaydı ne olacaktı? Ne düşündü insanlar? Yatırımcılarımız ne hisse alırken nede satarken hiç düşünmeden işlem yapıyorlar ve sonuç olarak çok büyük kayıplar yaşanıyor. Bu durumu fişvikleyen bazı kurumlarımızda var. Şimdi yarın piyasa yüksek açılırsa ki görünen odur ne olacak bu zararlar? Her zaman söylediğimiz bir konu var panik yapmayın olayları iyice anlayın sonra işlem yapın. Borsayada ihtiyacınız olmayan parayla girin. Burdan spk ve bist yönetiminede sesleniyorum manipilasyon amaçlı robotik işlem yapan kurumlara bir yaptırım uygulayın artık. Milli servetimiz eriyor lütfen mevzuat hazretlerini bırakın ne gerekiyorsa yapın. Sonuç olarak panik yapacak bir durum yok ve hızlı bir şekilde toparlayacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Evet bugün yine piyasamızın ne kadar sığ olduğunu anladık. Aynı zamanda haber ajanslarımızın ne kadar yanlış haberler verdiğini gördük. Ekranlara düşen haber neydi? Esad rejim askerlerinin afrine girmeye başladığı ve ülkemiz uçaklarının onları vurduğuydu. Sonrasında gelen haberlerde ne gördük? Afrine girmeye kalkanlar pyd yanlısı milis güçleri olduğunu ve topu topu 6 civarında picup araçla böyle bir ilgi amaçlı eylem olduğunu gördük. Üstelik bizim topçu ateşiyle geri çekildiler. Doğrusu buydu. Provakatif bir amaç vardı. Diyelimki tersi olsaydı ne olacaktı? Ne düşündü insanlar? Yatırımcılarımız ne hisse alırken nede satarken hiç düşünmeden işlem yapıyorlar ve sonuç olarak çok büyük kayıplar yaşanıyor. Bu durumu fişvikleyen bazı kurumlarımızda var. Şimdi yarın piyasa yüksek açılırsa ki görünen odur ne olacak bu zararlar? Her zaman söylediğimiz bir konu var panik yapmayın olayları iyice anlayın sonra işlem yapın. Borsayada ihtiyacınız olmayan parayla girin. Burdan spk ve bist yönetiminede sesleniyorum manipilasyon amaçlı robotik işlem yapan kurumlara bir yaptırım uygulayın artık. Milli servetimiz eriyor lütfen mevzuat hazretlerini bırakın ne gerekiyorsa yapın. Sonuç olarak panik yapacak bir durum yok ve hızlı bir şekilde toparlayacaktır.
    Hocam sonuna kadar katılıyorum dünkü haber ilk reutersten çıktı reuters kimin rotschildlerin dünyanın borsalardaki ilk spekülatörleri belkide hsbc bankta bu arkadaşların adamlar işlerini yaptılar ve deli gibi mal topladılar işin özü bu

5.  Alıntı Originally Posted by babazula Yazıyı Oku
    Hocam sonuna kadar katılıyorum dünkü haber ilk reutersten çıktı reuters kimin rotschildlerin dünyanın borsalardaki ilk spekülatörleri belkide hsbc bankta bu arkadaşların adamlar işlerini yaptılar ve deli gibi mal topladılar işin özü bu

Evet malesef öyle. Benim canımı yakan ise bunlara göz yumulması! Çok yazık oluyor.

6. Sanırım yabancı alımları başlayana kadar buralarda duracak.. umarım daha da aşağıya salıp yeni kanal açmaz

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 3.14 den verdik sabahtan...aksama 3.10 altini gorerse aranizdayim...ytd😊

8.  Alıntı Originally Posted by sabr Yazıyı Oku
    3.14 den verdik sabahtan...aksama 3.10 altini gorerse aranizdayim...ytd😊

Aferim sana

Sayfa 549/963 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •