Onemli Gunler Banner
Sayfa 549/967 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    oyuncak oldu onun bunun elinde minaki
    http://share.matriksdata.com/share.a...07161242382924
    eski ortak bu kagıtta öngörün nedir teş..ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    eski ortak bu kagıtta öngörün nedir teş..ytd
    selam eski ortak
    galip ağa bilir ben bilmemişfin ile isgsy arasında korelasyon var gibi hissettim
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by filozof Yazıyı Oku
    selam eski ortak
    galip ağa bilir ben bilmemişfin ile isgsy arasında korelasyon var gibi hissettim
    tesekkürler sagolasın bol kazançlar..ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,900
    gözü mezarda biri havaya sıksa kendiliğinden girecek çukura .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. bugun yarın bi daha yukarı kaldırabilir 10+kuruş

7.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    bugun yarın bi daha yukarı kaldırabilir 10+kuruş
    Beğenmediğimiz Galip olmasaydı bu hisse Bay George'un beklediği fiyatlara gerileyecekti.
    Şimdi defter değerinin yarısına gelmiş başta bankalar olmak üzere bir sürü hisse oluştu.
    Bu hissenin teminatı gene Galip'tir. Bu da bence şirketin bir ayıbıdır.
    Her durumda eğrisi doğrusuna denk gelmiştir.
    Elimdeki hisse sayısını oldukça azaltmama rağmen şirketi takip etmeye devam edeceğim.
    Son 3-4 yılda çok sıkı takip etmeye çalıştım, ciddi bir elde tutma maliyetine katlandım, zarar ettim.
    Kalanlara bol kazanç dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Beğenmediğimiz Galip olmasaydı bu hisse Bay George'un beklediği fiyatlara gerileyecekti.
    Şimdi defter değerinin yarısına gelmiş başta bankalar olmak üzere bir sürü hisse oluştu.
    Bu hissenin teminatı gene Galip'tir. Bu da bence şirketin bir ayıbıdır.
    Her durumda eğrisi doğrusuna denk gelmiştir.
    Elimdeki hisse sayısını oldukça azaltmama rağmen şirketi takip etmeye devam edeceğim.
    Son 3-4 yılda çok sıkı takip etmeye çalıştım, ciddi bir elde tutma maliyetine katlandım, zarar ettim.
    Kalanlara bol kazanç dilerim.
    kişi olarak galibi sevmem ama paranın dini dili ırkı yoktur.
    hisse su ortamda dik duruyorsa yabancı yatırımcısı olmadıgından :D fon portfoyunde olmayınca fonlar bosaltırken ayıp olmasın diye dusuyor anca. bankalar bir sure daha suruncemede kalır su anki konjekture gore (6 ay 1 sene daha uzununa zaman gecsin o zaman bakarız)

ucuz hisse cok. spekulatorlerin en sevdigi zamandır boyle zamanlar. hisseler ucuzda olsa gitmez alırsın enflasyondan erirler gene. ders kitabı ornegi olarak 2008 krizinde exxon mobil düşmemiş sabit kalmıştır ( kasasındaki nakit kallavi) ne zamanki kriz bitti digerleri yukselmeye başladı ona satıs geldi kalan hersey ralli yaparken.(hersey ucuz ve inanılmaz kar marjı varken cebindeki en buyuk sey nakit olan bir sirket.) kimse kriz zamanı exxon mobil satip ucuz denenleri almadı :D bankalar diyince aklıma gelen bir anekdot buda boyle. (kriz bitince 2009 da exxon sat citibank al 2019 a kadar :D o apayrı bi durum)

Sayfa 549/967 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •