Sayfa 55/71 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 567 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Dolar Kuru İner de Çıkar da...

kapanışı sağlam yapmışlar
    pazartesi evet veya hayıra göre hareket eder
    salıdan sonrada her gün yukarı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by magmag Yazıyı Oku
    Ne oldu birden bire 374 görüldü?Bilen var mı?
    long ve shortları patlattılar yurtdışı seansında o kadar.
    bir ipucu beklemeyin pazar gecesi belli olacak.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3. Yorumsuz:
    Yabancılar, referanduma senaryolarını netleştirdi. İsviçreli banka UBS, ‘evet’ çıkarsa TL’nin yüzde 2-3 değer kazanacağını, faizlerin düşeceğini söyledi. Timoty Ash ise “‘Evet’ ralli başlatır†dedi.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4. Evet güclü cıkarsa dolar 355i görür yok eger %52-53 gibi çıkarsa 2 ayda 370in altina inmez bence ytd.Bu arada viop çıktı büyük para küçükleri yutmak icin mantiksiz hareketler yapmaya basladi.Yani yukaridaki beklentiler kucuk paranin beklentisiyken kucuk para ne yapar bilmem

Alıntı Originally Posted by magmag Yazıyı Oku
    Evet güclü cıkarsa dolar 355i görür yok eger %52-53 gibi çıkarsa 2 ayda 370in altina inmez bence ytd.Bu arada viop çıktı büyük para küçükleri yutmak icin mantiksiz hareketler yapmaya basladi.Yani yukaridaki beklentiler kucuk paranin beklentisiyken kucuk para ne yapar bilmem
    Evet güçlü çıkarsa veya evet %52-53 çıkarsa ..
    Demek hayır çıkabilme ihtimali hiç gündeminizde yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Referandum sonuçları açıklanmaya başlandı...

EVET açık farkla önde...

Ama kılavuzumuz Anadolu Ajansı...

Her an her şey olabilir.

Ayu çıkabülü.

Daş düşebülü..

Yalnız şunu kabul etmek lazım: Bu kadar önemli sayıda ve oranda sandık açılması sonuç hakkında bir fikir verebilir.

Eğer bir Katakulli yoksa.

7. Katakulli varsa bile ne yapılacak ki?
    Biz dolara bakalım.
    Nereye düşer bu meret TL'de hazır bekliyorum.

8. Açılan sandık oranı %67,8 şuan evet--55, hayır---45%

İlk başladığında %65 evet---%35 hayır açıklanmıştı makas çok hızlı kapandı, hemde sahil kesimindeki oylar daha yeni sayılıyor...

Ben etrafımdan gördüğüm kadarıyla yıllardır AKP ye oy verenler bile "hayır" oyu vereceğiz diyordu, ama hala takım tutar gibi partinin peşinden giden bir kemikleşmiş seçmen var bunuda göz ardı etmiyorum

Sonuç olarak ben sonucun "hayır" çıkacağına hala inanıyorum.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 55/71 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •