Sayfa 55/73 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sermayesine bak, yaptığı kâra bak...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. Bir hafta sonra ödeyeceği parayı bugün ödemek istemiyor anlaşılan. Bir de uğraşmayıp başvuruda bulunmayacak epey kişi olacaktır. Ayrıca, nasıl olacak bu başvuru, nasıl yapacağım, uğraşamam ben deyip 1,62'den verecek çok kişi olacaktır. Süreç bittikten sonra aşağı doğru her kademeden arza devam edebilirler. Kim ne kadar alırsa. Akside mümkün. Hisseyi yikseltir yukarıdan vermeye başlayabilir. Ama 1,61'den alıcı bulamazken bunu yapması biraz zor. Fakat burası borsa... 1,60'tan almayanlar 1,90'dan alabilirler. Örneği çok. Kısacası tam bir muamma.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,396
     Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bir hafta sonra ödeyeceği parayı bugün ödemek istemiyor anlaşılan. Bir de uğraşmayıp başvuruda bulunmayacak epey kişi olacaktır. Ayrıca, nasıl olacak bu başvuru, nasıl yapacağım, uğraşamam ben deyip 1,62'den verecek çok kişi olacaktır. Süreç bittikten sonra aşağı doğru her kademeden arza devam edebilirler. Kim ne kadar alırsa. Akside mümkün. Hisseyi yikseltir yukarıdan vermeye başlayabilir. Ama 1,61'den alıcı bulamazken bunu yapması biraz zor. Fakat burası borsa... 1,60'tan almayanlar 1,90'dan alabilirler. Örneği çok. Kısacası tam bir muamma.
    tam bunları yazmaya hazırlanıyordum ağzımdan aldın ..aynen öyle

hem bürokrasiden hem de zamandan tasarruf etmek isteyen lanet olsun deyip 62 den verebilir

4. Uğraştıracaklarına şunu borsadan 1.63'e verseler ya. Şimdi illa aracı kurum bankaya mı gideceğiz?

5. Düşecek veya yükselecekse bu, 12 Haziran'dan önce olmayacaktır. Hiçbir şeyin garantisi yok. 1,63'ten almak zorunda olduğu malı bugün 1,61'den, 1,62'den alması bir anlam ifade etmiyor. 12 Haziran'da yükümlülükleri kalkıyor. İade talebinde bulunan veya bulunmayanlar belli olacak. Sonrası... Ya yazı ya tura...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    10,396
    hayaller tavan tavan

gerçekler 1.60-1.62

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    10,396
    o kadar insan katıldı arza topik bomboş

8. ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Geri vermek için talepte bulunan var mı aramızda?
    Ben 11.06.2021 Cuma yani son gün karar vereceğim.
    Mavi hap mı?
    Kırmızı hap mı?

Sayfa 55/73 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •