Sayfa 55/81 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 433 - 440 arası.

Konu: XU030_endeksi

Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Çok az yatırımcı ile ralliyi başlatacaklar hocam. Ta ki amerika tapering olayına yakalanana dek...
    gönlünüze göre olsun...

xu030__ direnç 1591.72 geçip geçemeyeceğinin kararını kendi verecek. biz kıçına nişadır sürecek halimiz yok

xu030__ yarın nasıl bir seans olur diye aklımca incelediğimde,

farzedelim artı açıldı. yine hikaye...

farzedelim eksi açıldı. yine hikaye...

yatay açıldı farzedelim. yine hikaye

sonuç olarak: yok düşseydi, yok çıksaydı, diye çabala dur artık. ama iki yönede oynayan al satcılar için güzel bir seans olur. inanmıyomusunuz? tamam o zaman sayım suyum yok ben oynamıyorum

xu030__ bu arada ne kadar asansör piyasa olur desemde, alımlar maça yarında bir sıfır önde başlar ve bitirir. yani böyle düşünüyoruz diye endenks bozulmuş falan değil. sadece yarında bugün gibi git gek konya altı saat olur diye düşünüyorum

VİOP__ spor olsun diye,
    olası geri çekilmelerde kırılması sıkıntı yaratacak destek

destek__ 1611.50

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    xu030__ yarın nasıl bir seans olur diye aklımca incelediğimde,

farzedelim artı açıldı. yine hikaye...

farzedelim eksi açıldı. yine hikaye...

yatay açıldı farzedelim. yine hikaye

sonuç olarak: yok düşseydi, yok çıksaydı, diye çabala dur artık. ama iki yönede oynayan al satcılar için güzel bir seans olur. inanmıyomusunuz? tamam o zaman sayım suyum yok ben oynamıyorum
    benim düşüncemde değişen bir şey olmadı. al sat, sat al, oyunu. bana göre tabiki.. bol şanslar

xu030__ ne gıcık bir piyasa var. pazarda ne alıcı var nede satıcı. güya al sat oyunu.

xu030__ endeks çok zayıf. bugün sanırım satış ağırlıklı geçecek. hava ve yol durumuna göre bizimde düşüncelerimiz değişebiliyor.

Sayfa 55/81 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •