Sayfa 55/124 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 433 - 440 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,391
    Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri AR-GE Üretim San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu, 14 Kasım 2022 tarihinde:

Halka arz izahnamesinde yer alan halka arz gelirlerinin yeni yatırımlarda kullanımına yönelik olarak Şirket'imizin yaptığı işlerle entegre ederek sinerji yaratabileceği yatırım alanları ve yeni iş modelleri oluşturulması kapsamında; yeşil mobilite faaliyetlerini yürütmek üzere Energy Plaza, Rüzgarlıbahçe Mah. Feragat Sok. N2 K:6 34805 Beykoz/ İstanbul adresinde, SMART SOLARGIZE YEŞİL MOBİLİTE A.Ş. ünvanlı, 5.000.000-TL (beş milyon Türk Lirası) sermaye ile yeni şirket kurulmasına ve yeni kurulacak şirketin sermayesine % 100 oranında sermaye payı ile iştirak edilerek tüzel kişi ortak olunmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Yeşil Hidrojenden sonra Yeşil Mobilite alanında atılan adım hayırlı olsun
    enerjinin tüm alanlarında yer alacaklar heralde

3. 8 yıldır borsadayım. Muhtemelen bu topiğe yazanlardan daha deneyimli değilim.
    Kol bacak kestiğim de oldu, 9x gördüğümde. Ama gerek sektör olarak, gerek patron, vizyon, ticari ahlak,yatırımcıya karşı sorumluluk vs olarak içime bu kadar sinen bir kağıt almadım, taşımadım.
    Düşer kalkar, tavan taban olur, yarın bi teknoloji gelişir osuruktan 2 yıllık enerji temin eder vs..geçiyorum bi kalem.
    Doğru ticaret, doğru yatırım yaptığımı düşündüğüm yegane firma bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by delirium Yazıyı Oku
    8 yıldır borsadayım. Muhtemelen bu topiğe yazanlardan daha deneyimli değilim.
    Kol bacak kestiğim de oldu, 9x gördüğümde. Ama gerek sektör olarak, gerek patron, vizyon, ticari ahlak,yatırımcıya karşı sorumluluk vs olarak içime bu kadar sinen bir kağıt almadım, taşımadım.
    Düşer kalkar, tavan taban olur, yarın bi teknoloji gelişir osuruktan 2 yıllık enerji temin eder vs..geçiyorum bi kalem.
    Doğru ticaret, doğru yatırım yaptığımı düşündüğüm yegane firma bu.
    dostum ayrintilari yazsaydiniz keske ,

GESAN'da Keko var muthis , adam sirketin icini disini, kenariniz, kiyisini inceliyp paylasiyor
    zaten yatirim yaptigi 2 hisseden biri ,

SMART, sektoruden dolayi ,ve az inceleyler aldim, zaten yatirim yapilacak bir sirket , ona suphe yok
    ama gelismeler ,firsatlar, riskler bunlari ilk alis zamaninda degil, peryodik olarak incelemek, paylasmak gerekiyor
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,391
    tam gaz ileri

Şirketimizin %100 bağlı ortaklığı olan Smart Güneş Ekipmanları Pazarlama A.Ş., büyük bir müşterisinden Güneş enerjisi santrali anahtar teslim kurulumuna istinaden KDV hariç toplam 3.800.000,00 ABD Doları tutarında sipariş almıştır. (Güncel baz ABD Doları/TL kuru ile toplam bedel 70.628.320,00 -TL'dir.)

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,391
    03.11.2022 tarihli Özel Durum Açıklaması'nda da belirtildiği üzere,

Şirketimizin GOSB Tembelova Alanı, Cadde 3200 N3207 Gebze / KOCAELİ adresinde bulunan ve 01.07.2021 - 30.06.2022 tarihleri arasında 7.818.045,00 kWh elektrik tüketimi gerçekleştirmiş olan fabrikamızın elektrik enerjisi ihtiyacını mahsuplaştırmak amacıyla, Smart Holding A.Ş.'ye ait Kahramanmaraş İli, Pazarcık İlçesi, Yukarımülk mah/köyü, 128 ada 35 parsel no'lu arazide, 4662,9 kWp gücünde Güneş Enerji Santrali kurabilmek adına Kahramanmaraş Valiliği'ne sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED süreci başlamıştı.

Kahramanmaraş Valiliği Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından 15.11.2022 (bugün) tarihi itibarıyla tarafımıza iletilen bilgilendirme yazısında şirketimize "ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRME BELGESİ" verildiği bilgisi yer almaktadır. 25.11.2014 tarih ve 29186 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin Ek-II listesinde yer alan "Güneş Enerji Santrali" projesi ile ilgili olarak inceleme-değerlendirme yapılmış ve Proje Tanıtım Dosyasında çevresel etkilere karşı alınması öngörülen önlemler yeterli görülmüştür. Ayrıca ÇED Raporu hazırlanmasına gerek bulunmadığı tespit edilmiş olup, söz konusu projeye ÇED Yönetmeliğinin 17. Maddesi gereğince ‘Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Masallah Akiyor

• SMRTG –
    o Şirketin %100 bağlı ortaklığı Smart Güneş Ekipmanları ile GES anahtar teslim kurulumu kapsamında 3,8 milyon dolar tutarında sipariş alındığı açıklandı.
    o Kahramanmaraşâ€™ta 4.662,9 kWp gücünde GES kurulması kapsamında ÇED Gerekli Değildir kararı verildiği açıklandı.
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Sayfa 55/124 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •